Mass Effect: Andromeda سیزن پَس نخواهد داشت + اعضای EA Access این عنوان را زودتر می‌توانند تجربه کنند

۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۸

دیگر نمی‌خواهد به دنبال این باشید که چقدر سیزن پَس Mass Effect:Andromeda هزینه برایتان دارد، چرا که سیزن پَسی برای این عنوان در کار نیست.

امروز مدیر استدیو بایوویر آرین فلین(Aaryn Flynn) در توییتر شخصی خود این موضوع را تایید کرد.

@coldboy33@masseffect  خیر نخواهد داشت.

— Aaryn Flynn (@AarynFlynn) January 7, 2017

البته این به معنی این نیست که هیچ محتوای الحاقی در کار نیست و فلین به این موضوع اشاره کرد که استدیو در مورد این موضوع در آینده صحبت خواهد کرد.

@coldboy33@masseffect در مورد این موضوع بیشتر صحبت خواهیم کرد.🙂

— Aaryn Flynn (@AarynFlynn) January 7, 2017

هم‌چنین اطلاعات بیشتری را از اکانت رسمی بازی دریافت می‌کنیم جایی که کاربران EA Access در ایکس‌باکس وان این عنوان را برای یک مدت محدودی زودتر می‌توانند تجربه کنند. برخلاف چیزی که برای Titanfall 2 اتفاق افتاد.

@sedaspade بله ، کاربران EA Access می‌توانند Mass Effect:Andromeda را برای یک مدت محدود زودتر بازی کنند.

— Mass Effect (@masseffect) January 7, 2017

در حال حاظر اطلاعاتی در دسترس نیست که بگوییم همین موضوع برای کاربران Origin Access بر روی رایانه‌های شخصی اتفاق می‌افتد ولی به نظر می‌رسد که آن‌ها هم از این امتیاز برخوردار شوند.

اگر به دنبال دیدن چیزهای بیشتری از Mass Effect:Andromeda هستید می‌توانید آخرین تریلر این عنوان در CES که نشان‌دهنده مبارزه با دشمنان و ویژگی پروفایل داینامیک آن که اجازه عوض کردن کلاس خود در هنگام پرواز را می‌دهد را ببینید.

تاریخ انتشار Mass Effect:Andromeda دو روز پیش اعلام شد. این عنوان برای پلی‌استیشن ۴،ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در ۲۱ مارس(۱ فروردین) در آمریکای شمالی و در ۲۳ مارس(۳ فروردین) در اروپا منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید