گیفت کارت
گیفت کارت

رده‌بندی سنی نسخه ریمستر Lock’s Quest در آلمان

۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱

سیستم رتبه‌بندی بازی‌های رایانه‌ای در کشور آلمان عنوان Lock’s Quest، از استدیوی ۵th Cell که پیش‌تر در سال ۲۰۰۸ توسط شرکت THQ برای کنسول دستی نینتندو DS منتشر شده بود را، برای انتشار بر روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی لیست کرده است.

در حالی که هنوز THQ Nordic معرفی رسمی در این مورد نداشته، به نظر می‌رسد باید منتظر انتشار نسخه ریمستری از این عنوان برای نسل فعلی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی باشیم. در ادامه می‌توانید توضیحات رسمی نسخه DS این عنوان در سایت THQ را مطالعه کنید.

مبارزات نهایی ساخت و ساز!

یک ارتش شیطانی ماشینی پادشاهی را ویران کرده، در حالی که هر روستا پس از دیگری اسیر خشم این ارتش شیطانی می‌شوند. تنها یک قهرمان شجاع و جوان به نام Lock، آخرین امید پادشاهی برای زنده‌ماندن از حمله پیش‌رو است. به عنوان یک Archineer تازه تعلیم دیده، Lock باید از توانایی‌ها خود استفاده کرده و به ساخت برج، سلاح، دیوار، تله و سایر وسایل دفاعی برای محافظت از دارایی‌های با ارزش پادشاهی بپردازد.

 

  • به ساخت و ساز و مبارزه در ۱۰۰ مرحله متفاوت با زمینه‌های مختلف مشغول شوید

  • دو حالت برای بازی کردن: حالت ساخت و ساز و حالت مبارزه

  • در حالت مبارزه با استفاده از قلم خود به جنگ ربات‌های متجاوز رفته و از حملات مخصوص استفاده کرده تا دشمنان را سریعا از بین ببرید

  • بخش چند نفره – با دوستان خود بازی کرده و علیه سایر پادشاهی‌ها بجنگید

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید