گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار Toby: The Secret Mine مشخص شد

۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۵

Headup Games و Lukáš Navrátil Games اعلام کردند که عنوان پازل پلتفرمر Toby: The Secret Mine در ۲۰ ژانویه (۱ بهمن) با قیمت ۹٫۹۹ دلار آمریکا برای کنسول ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

Toby: The Secret Mine که توسط Lukáš Navrátil Games ساخته می‌شود، در سبک پازل پلتفرمر قرار دارد و برای توسعه‌ی آن از عناوینی عالی نظیر Banland و Limbo الهام گرفته شده است. همچنین نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند آن در ۲۰ اُکتبر ۲۰۱۵ (۲۸ مهر ۱۳۹۴) عرضه شده و قرار است که در ماه جاری نیز به کنسول ایکس‌باکس وان راه یابد و در حال حاضر برای پیش‌خرید قرار داده شده است.

اگر جزو کسانی هستید که آشنایی زیادی با این عنوان ندارید، استیم توضیحاتی راجع به آن در صفحه‌ی بازی قرار داده است:

زندگی آرام و ساده‌ای در روستایی میان کوه‌ها با مشکل مواجه می‌شود و فردی برخی از ساکنان روستا را می‌رباید و سپس، چندین روستایی شجاع برای نجات آن‌ها تلاش می‌کنند اما خودشان نیز بازنمی‌گردند. در این میان، توبی (Toby) نمی‌خواهد که فقط بنشیند و صبر کند و از این رو، تصمیم می‌گیرد که خود به نجات روستایی‌ها برود. او وارد جنگلی در نزدیکی روستایش می‌شود و در می‌یابد که این تازه اول ماجراجویی بزرگش است.

شما هم به‌عنوان بازیکن در Toby: The Secret Mine، با یک ماجراجویی وهم‌آور دست و پنجه نرم می‌کنید و در این جهان تاریک و ترسناک، با موقعیت‌های خطرناک، دشمنان و معماهای مختلف روبه‌رو می‌شوید.

ویژگی‌های Toby: The Secret Mine:

  • محیط‌های زیبا و مختلف و جلوه‌های بصری عالی
  • معماهای زیاد و متنوع
  • تله‌ها و دشمنان خطرناک و چالش‌برانگیز
  • پشتیبانی از کنترلر
  • ساعت‌ها سرگرمی

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید