گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر جدید عنوان Ghost Recon Wildlands

۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۲

شرکت یوبی‌سافت (ubisoft) یک تریلر عملیات زنده (لایو اکشن) برای عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands منتشر کرد.

این تریلر فقط شامل یک گربه و یک نقطه قرمز رنگ و تعدادی انسان می‌شود.

اتفاقات این ویدئو در مخفیگاه سه عضو گروه تبهکار که درحال بازی کردن هستند رخ می‌دهد. در این اتاق یک گربه است که درحال تلاش برای گرفتن نقطه‌ی قرمز مشکوکی است که از پنجره وارد اتاق شده. شما می‌توانید حدس بزنید که این نقطه قرمز از یک نشانه‌گر لیزری نیست، بلکه از یک اسلحه تک تیرانداز بسیار قوی است.

بنوا مارتینز (Benoit Martinez)، رهبر هنرمند و کاگردان فنی هنر در شرکت یوبی‌سافت؛ توضیح می‌دهد که چرا بولیوی را به عنوان منطقه داخل این عنوان جهان‌باز خود انتخاب کرده است.

بزرگ‌ترین چالش برای ما، تعریف کردن جهان بود. ما به مدت دو هفته به بولیوی رفتیم و تیم‌هایی را به شمال، جنوب، شرق و غرب مناطق آن کشور اعزام کردیم. ما همه جا بودیم؛ از آلتیپلانو تا جاده مرگ، جنگل، جزیره ها و تمام مناطق بین این‌ها. اگر بخواهم به شما یک بخش از فداکاری را نشان بدهم می‌توانم به ریسک کردن در جاده مرگ بولیوی اشاره کنم؛ بی‌بی‌سی در سال ۲۰۰۶ این جاده را به عنوان “خطرناک‌ترین جاده دنیا” معرفی کرد.

برخلاف ورودی فرانچایزهای قبلی در این عنوان هیچ رقابت چندنفره‌ای وجود نخواهد داشت. تمام تمرکز بر روی حالت تک‌نفره خواهد بود که قابلیت همکاری چهار بازی‌باز را به صورت آنلاین دارد؛ و همچنین بازی‌باز میتواند انتخاب کند که به طور کاملا انفرادی وارد بازی شود و به هم‌تیمی‌هایش که هوش مصنوعی هستند دستور بدهد.

حالت تک‌نفره نیز امکاناتی مانند جهان‌باز عظیم همراه با ۹ زمین مختلف (کوه‌ها، بیابان‌ها، جنگل، حتی زمین‌های نمک) دارد که دارای آب و هوای پویا و چرخه شب و روز هستند. مانند خیلی از عنوان‌های جهان‌باز دیگر شما قادر خواهید بود تا سطح خود را افزایش دهید و تجهیزات تیم خود را ارتقا دهید.

عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands در تاریخ ۷ مارس (۱۷ اسفند) بر روی ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

نظرات‌ خود را درباره این عنوان با ما به اشتراک بگذارید.

شما می‌توانید تریلر این عنوان را در زیر مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید