بودجه تامین شده Star Citizen از مرز ۱۴۱ میلیون دلار عبور کرد

۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵

Star Citizen سال ۲۰۱۷ را با رقم بزرگ ۱۴۱ میلیون دلار آغاز کرد. این حجم از سرمایه توسط بازی‌بازان و کیک استارتر تامین شده است.

رئیس استودیوی Cloud Imperium، کریس رابرت با تبریک سال نو، برنامه‌های خود برای سال ۲۰۱۷ را به اشتراک گذاشت. رابرت به این نکته اشاره کرد که آن‌ها تمام تلاش خود برای بهبود Star Citizen توسط موتور جدید را به‌کار گرفته‌اند. اخیرا بود که این استودیو موتور بازی Star Citizen را از CryEngine به Amazon Engine تغییر دادند. همچنین او به این نکته اشاره داشت که بازخورد افراد به نسخه ۲.۶ آلفا بازی مثبت بوده و آن‌ها در حال انتشار به‌روزرسان ۲.۶.۱‌ آن هستند. در این به‌روزرسان که شما حل مشکلات پیشین است، ویژگی‌های جدیدی نیز در نظر گرفته شده است. در ادامه نگاهی به صحبت‌های کریس رابرت می‌اندازیم.

ویژگی‌های هیجان انگیز بسیاری برای Star Citizen در سال ۲۰۱۷ وجود دارند. امسال سال بسیار هیجان انگیزی است. ما به‌صورت مستمر تلاش میکنیم که موتور Star Citizen بهبود یابد تا به نیاز‌های ویژه آن پاسخ دهد. گیم‌پلی بازی نیز عمیق‌تر می‌شود و با بازیکنان امکانات بیشتری را می‌دهد. همچنین منتظر کامل شدن ویژگی‌های بزرگ بازی نیز باشید تا Star Citizen را بیش از پیش جذاب کند. در این هفته توسعه دهندگان Star Citizen پس از چند هفته استراحت که لیاقت‌اش را داشتند برمی‌گردیدند و کار شروع می‌شود.

ما از بازخوردهای دریافت شده توسط سرمایه گذاران‌مان پس از تجربه آلفا ۲.۶ بسیار خوشحالیم و از دیدن تصاویر فوق العاده‌ای که گرفتند شگفت زده شدیم. ما ویژگی‌های جدید دیگری نیز درنظر داریم. به‌روزرسان ۲.۶.۱ قرار است در هفته‌های آتی انتشار یابد تا مشکلات گزارش شده را حل و چند ویژگی که در نسخه ۲.۶ به‌دلیل ناکامل بودن قرار نگرفت،‌قرار گرفته شود. این به‌روزرسان جدید بازی را از ثبات بیشتری نیز برخوردار می‌کند اگرچه نسخه ۲.۶ به‌جرئت باثبات نسخه ما بوده است. سال ۲۰۱۶ بسیار طلایی بود و در سال ۲۰۱۷ نیز منتظر آلفا ۳ و ویژگی‌های جدید دیگری باشید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید