استودیوی From Software بر روی چیزهای بزرگی برای سال ۲۰۱۷ کار می‌کند

۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷

استودیوی فرام سافتور (From Software) ممکن است که سری Dark Souls را با Dark Souls 3 خاتمه داده باشد اما این بدان معنا نیست که این شرکت برای مدتی طولانی بر روی پروژه‌ی دیگری فعالیت نکند. بتازگی این شرکت گفتگویی با وب‌سایت ۴گیمر (۴Gamer) داشته که در جریان آن مشخص شده این استودیو پروژه‌های بزرگی در دست توسعه دارد که ممکن است شاهد عرضه‌ی برخی از آن‌ها در سال ۲۰۱۷ میلادی باشیم.

از سوی دیگر، وب‌سایت اکسپرس (Express) گزارش داده که به احتمال بسیار زیاد یکی از پروژه‌های در دست تولید این استودیو ادامه‌ی بازی موفق Bloodborne باشد. چرا که عرضه‌ی دنباله‌ای برای این بازی در این زمان، از نظر تبلیغات و معرفی آن در بهترین حالت قرار دارد و با توجه به تب و تاب فعلی این بازی در بین بازیکنان، نیازی به صرف هزینه‌ی بالا جهت تبلیغات و معرفی آن نیست.

از طرفی دیگر، به صورت منطقی، این استودیو اگر بخواهد یک IP جدید در سال ۲۰۱۷ عرضه کند باید هر چه زودتر نسبت به معرفی و رونمایی از آن اقدام کند چرا که از نظر بازاریابی و فروش یک عنوان جدید به مشکل بر خواهد خورد و نیاز به صرف هزینه‌ی بسیار بالا برای آن خواهد بود. با توجه به سابقه‌ی این استودیو و حضور توسعه دهندگانی کاربلد و کهنه‌کار، افراد زیادی مشتاقند تا بدانند این استودیو چه چیزهایی در چنته دارد که برای مشخص شدن این مهم باید صبر کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید