گیفت کارت
گیفت کارت

Diablo 3 با هدف پشتیبانی از پلی استیشن ۴ پرو به‌روز شد

۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۰

در نهایت، بازی Diablo 3 از استودیوی بلیزارد (Blizzard) نیز از تازه‌ترین کنسول شرکت سونی پشتیبانی به عمل آورد. به‌روزرسانی ۱٫۱۵ بازی Diablo 3 (حداقل برای نسخه‌های کنسولی بازی مذکور)، ضمن افزودن سیاه‌چال Anniversary به این بازی، ظاهراً باعث پشتیبانی Diablo 3 از کنسول میان نسلی پلی استیشن ۴ پرو و اعمال بهبودهای برای آن نیز می‌شود.

در اطلاعات این به‌روزرسانی اشاره شده که دریافت آن باعث پشتیبانی این بازی از کیفیت ۴K خواهد شد؛ اگرچه رزولوشن اجرایی به صورت دقیق اعلام نگردیده است. گفته شده که بازیکنان قادر به مشاهده‌ی تفاوت کیفیت اجرایی Diablo 3 با نصب این به‌روزرسانی خواهند بود؛ چه بر روی دستگاهی با کیفیت ۱۰۸۰P آن را تجربه کنند و چه بر روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو.

همچنین این به‌روزرسانی یک سیاه چال که بر پایه‌ی سطح‌ (Level)های Diablo 1 شکل گرفته نیز می‌باشد. سیاه چال Anniversary تنها تا پایان ماه ژانویه میلادی در دسترس قرار دارد؛ بنابراین اگر تمایل به دریافت آن دارید سریعتر اقدام کنید چرا که دیگر چنین فرصتی نصیبتان نخواهد شد.

بازی موفق و محبوب Diablo 3 هم‌اکنون برای پلتفرم‌هایی نظیر پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی و مک در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید