بازی Rime به صورت فیزیکی نیز عرضه خواهد شد

۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳

عنوان Rime که به تازگی برای عرضه در ماه می بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ تایید شده بود، در کنار انتشار به صورت دیجیتالی، نسخه فیزیکی نیز خواهد داشت.

هر دو سایت Amazon و Best Buy نسخه‌های فیزیکی این عنوان را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان با قیمت ۲۹.۹۹ دلار لیست کرده‌اند. لازم به ذکر بوده که سایت Amazon تاریخ ۹ می را به عنوان روز عرضه این بازی لیست کرده، در صورتی که هنوز تاریخ انتشار این عنوان به صورت رسمی تایید نشده است. به احتمال بسیار زیاد نسخه فیزیکی برای پلتفرم نینتندو سوییچ نیز در نظر گرفته شده، اما فروشگاه‌ها تا قبل از مراسم مخصوص شرکت نینتندو برای این پلتفرم در تاریخ ۱۲ ژانویه، نمی‌توانند این نسخه را در لیست خود قرار دهند.

در خبری دیگر سایت رسمی عنوان Rime نیز آغاز به کار کرده و اطلاعات جالبی در مورد این عنوان منتشر کرده است.

 

اطلاعات کلی

 

سرزمینی پر از اکتشافات روبروی شما قرار دارد. دنیای زیبا اما ناهموار Rime را جستجو کنید، عنوانی ماجراجویی، تک نفره و معمایی که در ماه می ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

 

در Rime شما نقش پسر جوانی را برعهده گرفته که پس از غرق شدن کشتی بر روی یک جزیره اسرارآمیز بیدار می‌شود. شما با حیوانات وحشی و خرابه‌های قدیمی روبرو شده و برج بزرگی را می‌بینید که شما را به نزدیک شدن (به آن) دعوت می‌کند.

 

مجهز شده با هوش و عزم خود – در کنار راهنمایی‌های یک روباه مفید – شما باید به جستجو در این جزیره غول‌آسا پرداخته و راز‌های محافظت شده آن را کشف کنید.

 

ویژگی‌ها

  • جستجو – با روند مخصوص خود به اکتشاف در جزیره‌ای اسرار‌آمیز بپردازید. با طبیعت تعامل داشته، به دنبال اشیا مخفی گشته یا آنکه به لذت بردن از مناظر و صدا‌ها بپردازید

  • حل معما – به خرابه‌های باستانی رفته و با حل معماهایی وابسته بر ایجاد تغییرات در صدا، نور، زاویه دید، پرش و حتی زمان در این خرابه‌ها پیشروی کنید

  • کشف رازها – با کشف رازها و جمع‌آوری اشیا، بیش از پیش به داستان گذشته پسر (شخصیت اصلی) پی ببرید

  • مسحور شوید – در محیط‌‌های زیبا و مدیترانه‌ای (جزیره) ترکیب شده با موسیقی جذاب David García Díaz، غرق شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید