اطلاعات جدید و خط داستانی عنوان انحصاری Spider-Man توسط IMDB لو رفت

۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴

اطلاعات جدیدی از خط داستانی عنوان انحصاری پلی استیشن ۴ یعنی Spider-Man در IMDB قرار گرفت.

نخستین نکته‌ای که درباره بازی در IMDB قرار گرفته صداگذار اصلی آن است. Yuri Lowenthal به‌عنوان صداگذار اسپایدرمن قرار دارد، او پیش‌تر تجربه صداگذاری به‌عنوان Sasuke Uchiha در مجموعه انیمه Naruto و Ben Tennyson در مجموعه انیمیشنی Ben-10 را داشته است. همچنین این صداگذار حرفه‌ای سابقه کار برروی بازی‌های Fallout 4 ،Mad Max ،Star Wars Battlefront ،Uncharted 4: A Thief’s End ،Hitman ،Halo 5: Guardians را در کارنامه خود دارد. سیر داستانی اصلی بازی نیز توسط IMDB لو رفته است اگرچه این سایت به‌سرعت آن را حذف کرد اما دیگر دیر شده بود.

اینطور که از خلاصه داستان گفته شده در IMDB می‌توان دریافت کرد این است که پیتر پارکر ازدواج کرده و پا به سن گذاشته، او حال دارای یک فرزند دختر بوده و باید با دشمن قدیمی‌اش Green Goblin مقابله کند. این دشمن قدیمی نقشه شیطانی دارد که پیتر باید خود و خانواده‌اش را نجات دهد.

شایعاتی نیز مبنی بر وجود Annie Parker به‌عنوان دختر پیتر پیش‌تر وجود داشت. Annie Parker در مجموعه کمیک‌های Amazing Spider-man نوشته دن اسکات حضور داشته است.

Spider-Man هنوز نام دقیق خود را دریافت نکرده است. این بازی توسط اینسومیناک ساخته می‌شود و قرار است در تاریخ نامعلومی به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید