فهرست فروش هفتگی UK | ندای وظیفه‌ سرسخت

۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۱

آخرین چارت هفتگی بریتانیا منتشر شده است و می‌توانیم پر فروش‌ترین عناوین UK در هفته گذشته را مشاهده و بررسی کنیم. با بررسی فهرست فروش هفتگی UK با ما همراه باشید.

قطار توقف نا پذیر Call Of Duty: Infinite Warfare همچنان در بریتانیا پیش می‌رود و چیزی نمی‌تواند آن را متوقف کند. شوتر اول شخص اکتیویژن توانسته در چهارمین هفته متوالی در UK در رتبه اول قرار بگیرد و می‌توان به راحتی ماه دسامبر را به نام جنگاوری بی نهایت زد.

شما می‌توانید در زیر، تحلیل فروش این هفته بازی‌ها در بریتانیا را مطالعه کنید:

همان طور که در هفته گذشته پیش بینی شد، اکتیویژن با Call of Duty: Infinite Warfare در چهارمین هفته متوالی نیز در صدر جدول فروش قرار گرفت. در این هفته تغییر چندانی در جایگاه‌ها و فروش‌ها به وجود نیامده است. FIFA 17 الکترونیک آرتز در جایگاه دوم جدول باقی مانده است و همچنین Battlefield 1 باز هم از الکترونیک آرتز، رده سوم را تصاحب کرده است. GTA 5 راک استار نیز به عنوان یک بازی قدیمی تر حتی یک رده صعود کرده و در رده بالا و فوق‌العاده چهارم ایستاده است. آخرین باری که GTA 5 را در رده چهارم مشاهده کردیم، به ۱۲ هفته گذشته باز می‌گردد و همچنین در سال ۲۰۱۶، این عنوان ۱۲ بار در رده چهارم قرار گرفته است. Watch Dogs 2 یوبی سافت با یک رده افت در جایگاه پنجم ایستاده است و در رده‌ ششم نیز بازی جهان بازی دیگری به نام Mafia 3 را مشاهده می‌کنیم. پس از آن بازی Rocket League نمایان می‌شود که با پنج پله صعود و فروش خوب توانسته به رده هفتم جدول برسد. اما نکته جالب جدول این هفته، خیزش ناگهانی Uncharted 4 است که با ۱۸ پله صعود به رده هشتم جدول فروش رسیده است که قطعا بخشی از ان به خاطر فروش‌های ویژه بوده است.

شما می‌توانید در زیر فهرست فروش این هفته UK را مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید