گیفت کارت
گیفت کارت

تکذیب شد: Injustice 2 در تاریخ ۲۸ مارس عرضه نمی‌شود

۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

با وجود شایعات اخیر در مورد عرضه عنوان Injustice 2 در تاریخ ۲۸ مارس، سازنده این سری عناوین آقای Ed Boon تایید کرده که جدیدترین ساخته استدیوی Nether Realm در این تاریخ منتشر نخواهد شد. منیع این شایعه دیده شدن تبلیغاتی برای پیش‌خرید نسخه ایکس‌باکس این عنوان بوده که تاریخ عرضه بازی در آن ۲۸ مارس ذکر شده بود. هرچند آقای Ed Boon در توییتر تایید کرد این موضوع حقیقت ندارد.

جهت اطلاع شما: Injustice 2 در تاریخ ۲۸ مارچ منتشر نمی‌شود.

 

بسیاری از عناوین قبلی استدیوی Nether Realm در ماه آپریل عرضه شده‌اند، هرچند این استدیو هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای جدیدترین عنوان مبارزه‌ای خود مشخص نکرده است.

شاید یکی از اهدافی که سازندگان دوست داشته باشند به آن برسند، عرضه بازی قبل از مسابقات EVO 2017 باشد. انتشار یک بازی مبارزه‌ای قبل از این گردهمایی/مسابقات از جمله مواردی است که سازندگان این دسته از عناوین مایل به انجام آن هستند، زیرا به آنان اجاره خواهد داد تا از این مراسم به عنوان پلتفرمی برای تبلیغ بازیشان استفاده کنند.

باید منتظر ماند و دید که در هفته‌های پیش رو استدیوی Nether Realm یا شرکت برادران وارنر چه اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه Injustice 2 با هواداران خود به اشتراک خواهند گذشت. هرچند اگر پیش از این شایعه عرضه بازی در تاریخ ۲۸ مارس را دیده‌اید، بهتر است زیاد به آن دل نبندید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید