تماشا کنید: عنوان Rime دوباره معرفی شد

۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰
سازنده بازی Rime از علت تاخیرهای متعدد در ساخت این عنوان می‌گوید

عنوان Rime به تازگی دوباره معرفی شد و در حالی که بسیاری از بازی‌بازان فکر می‌کردند این عنوان کاملا به دست فراموشی سپرده شده، باز هم نامی از آن شنیدیم.

عنوان Rime، ساخته Tequila Works که پیش از این به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی شده بود و مدت زیادی را در سکوت نگران کننده‌ای فرو رفته بود، حال، برای پلتفرم‌های چندگانه دوباره معرفی شده است. و قرار است در ماه مه منتشر شود.

این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۳ و در نمایشگاه گیمزکام به وسیله  Tequila Works برای کنسول پلی‌استیشن ۴ سونی معرفی شد اما هر چه گذشت، نام Rime را کمتر شنیدیم و این بازی اکشن ماجرایی در چند وقت اخیر به طور کامل در سکوت خبری فرو رفته بود. حال، اعلام شده است که بازی برای چند پلنفرم و در ماه مه سال جاری منتشر خواهد شد.

در یک گزارش از IGN First، عنوان Rime به همراه یک تریلر جدید، رسما دوباره معرفی شد و قرار است در ما مه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شود. Tequila Works در یک توضیح رسمی در مورد بازی به بازی‌بازان اطلاع می‌دهد:

یک بازی معمایی ماجرایی تک نفره که در مورد کشف کردن است. از دید یک پسربچه که پس از غرق شدن کشتی در یک جزیره اسرار آمیز به هوش می‌آید ماجرا را تجربه کنید. بازی‌بازان باید راز‌های جزیره را با استفاده از عناصر نور، صدا، پرسپکتیو و حتی زمان پیدا کنند و از آن‌ها سر در بیاورند. با الهلم گرفتن از مناظر و محیط دریای مدیترانه، رنگ آمیزی دنیای Rime نفس گیر است و با رنگ‌های پر جنب و جوش و موسیقی‌های محرک، شرایط را برای یک سفر شخصی فراهم آورده است.

عنوان Rime در ماه مه سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این بازی را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود با رزلوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید