آرکین مدعی شده است که بازی Prey دچار مشکلات اساسی در رایانه‌های شخصی نخواهد بود

۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹
بازی PREY از بخش‌های پایانی مختلفی برخوردار خواهد بود

همانطور که می‌دانید بازی Dishonored 2 یکی از ضعیف‌ترین عناوین بهینه سازی شده برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۱۶ بوده است. این بازی که بوسیله موتور بازیسازی Void Engine توسعه یافته بود نمایش بسیار ضعیفی بر روی رایانه‌های شخصی داشت، به همین خاطر این موضوع منطقی به‌نظر می‌رسد که دارندگان این پلتفرم در مورد عنوان در دست توسعه جدید این شرکت، بازی Prey بسیار نگران باشند، به دنبال این موضوع به‌تازگی طراح این شرکت، رافا کلانتنیو مدعی شده است که بازی Prey ازاین قبیل مشکلات در زمان عرضه بر روی رایانه‌های شخصی رنج نخواهد برد.

رافا کلانتنیو در رابطه با این موضوع در مصاحبه خود با سایت GameInformer عنوان کرده است:

ما تجربه بد و دور از انتظاری در زمان انتشار بازی Dishonored 2 بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی داشته‌ایم. در زمان توسعه یک بازی بسیار سخت است که پیش‌بینی صحیحی از عملکرد آینده بازی خود بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی با توجه به انبوهی از قابلیت‌ها و تنظیمات داشته باشید. متاسفانه این اتفاق رخ داد و بازی Dishonored 2 از لحاظ بهینه‌ سازی دور از انتظار ظاهر شد اما پس از عرضه بروزرسانی‌های مختلف در این رابطه شما مشاهده کردید که مشکلات به حداقل رسیده بودند و بازی به‌ خوبی بر روی این پلتفرم اجرا میشد. این اطمینان را به شما می‌دهم که در رابطه با بازی Prey ما این‌بار حواسمان بیشتر از همیشه نسبت به این موضوع جمع است تا عنوان جدید ما عملکرد بی‌نقصی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی داشته باشد.

وقتی که از کلانتنیو در این رابطه سوال شد که استودیوی آرکین چگونه اطمینان حاصل می‌کند که بازی Prey  نیز همانند بازی Dishonored 2 از مشکلات اساسی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی رنج نخواهد برد، در جواب عنوان کرد:

من برای پاسخ کامل به این سوال نیاز به زمان بیشتری دارم با این حال ما از یک موتور بازیسازی دیگر برای توسعه بازی Prey استفاده می‌کنیم و محدودیت‌های ما نسبت به موتور بازیسازی قبلی متفاوت است. برای ساخت بازی Dishonored 2 ما از یک موتور جدید استفاده کرده بودیم اگرچه اساس و پایه اصلی موتور از موتور idTech بود اما ما بیشتر قسمت‌های آن را دوباره طراحی کرده بودیم. این‌بار ما با چنین ریسکی مواجه نیستیم، ما برای توسعه بازی Prey از موتور بازیسازی CryEngine استفاده می‌کنیم و این موتور بارها پیش از این امتحان خود را پس داده است و به همین خاطر جای نگرانی در این باره نیست. با این حال ما نسبت به این موضوع بسیار آگاهانه عمل خواهیم کرد تا دوباره شاهد بروز مشکلات مشابه در بازی Prey نباشیم.

بازی Prey در سال جاری منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید