نسخه جدید بازی Call of Duty توسط شرکت Sledgehammer معرفی شده است؟

۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
نسخه جدید بازی Call of Duty توسط شرکت Sledgehammer معرفی شده است؟

همانند بسیاری از شرکت‌های توسعه دهنده بازی‌های ویدیویی، شرکت Sledgehammer Games نیز به‌تازگی در قالب یک پست در شبکه اجتماعی توییتر به جامعه بازی‌بازان سال جدید میلادی را تبریک گفته است، حال نکته جالب توجه عکسی است که به همراه این توییت به اشتراک گذاشته شده است، تصویری که کاملا مربوط به سری محبوب Call of Duty می‌باشد!

در این تصویر شما می‌توانید یک اسلحه کلت را مشاهده کنید که البته شباهت چندانی به یک اسلحه مدرن و پیشرفته نسبت به اسلحه‌هایی که در آخرین نسخه منتشر شده از سری Call of Duty دیده بوددیم ندارد، در واقع این اسلحه بیشتر شبیه کلت‌های دوره جنگ جهانی دوم می‌باشد، آیا این بدین معناست که شرکت Sledgehammer Games در نظر دارد تا سری جدید بازی بازگشتی به زمان گذشته داشته باشد و ما بار دیگر طعم نبردهای کلاسیک سری را خواهیم چشید؟ توجه داشته باشید که نسخه جدید سری Battlefield از همین روش استفاده کرده است و سازندگان با انتخاب دوره جنگ جهانی اول برای بازی Battlefield 1 توانستند به موفقیت چشم‌گیری دست پیدا کنند.

نظر شما درباره عنوان Advanced Warfare از این سری چیست؟ بازی که در سال ۲۰۱۴ تحت نظر شرکت Sledgehammer Games برای اولین بار منتشر شد، این عنوان پتانسیل بسیار بالایی از خود نشان داده بود و شاید در سال جاری شاهد معرفی قسمت جدید Advanced Warfare باشیم.

حدس و گمان‌های بسیار زیادی در این رابطه وجود دارد اما باید منتظر بمانیم تا بصورت رسمی از سری جدید بازی رونمایی شوید و به‌نظر می‌رسد این اتفاق قرار است در ماه می امسال رخ دهد.

در قسمت زیر این تصویر منتشر شده را می‌توانید مشاهده کنید:

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید