یوشیدا: Detroit و Dreams برای انتشار در سال ۲۰۱۷ تایید نشدند | پلی‌استیشن بریتانیا اشتباه کرده است

۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴

شعبه بریتانیا سونی اخیرا پیش‌نمایشی با عنوان بازی‌هایی که در سال ۲۰۱۷ می‌آیند را انتشار داده است که در آن شما مجموعه‌ای از بازی‌هایی را می‌بینید که در سال ۲۰۱۷ برای کنسول پلی استیشن ۴ انتشار می‌یابند. دو بازی Detroit: Become Human و DREAMS پیش‌تر دارای تاریخ انتشار نبودند اما با توجه به نشان داده شدن در این پیش‌نمایش بسیاری انتظار داشتند که این دو بازی در سال ۲۰۱۷ منتشر گردند اما شوهی یوشیدا نظر دیگری دارد.

در این پیش‌نمایش درکنار مشاهده عناوین انحصاری پلی استیشن، شاهد نمایشی از Detroit: Become Human و DREAMS نیز هستیم و حال بسیاری تاریخ این دو بازی را سال ۲۰۱۷ می‌دانند چراکه در تبلیغ شاهد عنوان بازی‌های سال ۲۰۱۷ هستیم. حال یوشیدا در حساب رسمی توییتر خود با طرفداران وارد صحبت شد و آن‌ها از او این سوال را پرسیدند که آیا Dreams و Detroit برای سال ۲۰۱۷ تایید شدند و یا اینکه این یک اشتباه تبلیغاتی است؟ یوشیدا در پاسخ چنین گفت که نشان دادن Dreams/Detroit در پیش‌نمایش بازی‌های ۲۰۱۷ یک اشتباه تبلیغاتی بوده است و این دوبازی برای انتشار در سال ۲۰۱۷ تایید نشده‌اند.

عنوان Dreams قرار بود بتایی در سال ۲۰۱۶ دریافت کند اما شرکت سازنده آن یعنی Media Molecule عرضه بتای آن را به سال ۲۰۱۷ موکول کرد. Detroit: Become Human نیز در E3 معرفی شد اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد. هردوی این عناوین قرار است به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ انتشار یابد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید