عناوین رایگان جدید اکس باکس لایو در دسترس قرار گرفتند

۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵

بالاخره ماه ژانویه نیز از راه رسید و به همراه سال نوی میلادی، عناوین رایگان جدیدی را نیز برای کاربران گلد اکس باکس با خود آورده است.

طبق رسم همیشگی مایکروسافت تعدادی از این عناوین از اول تا اواسط ماه، و نیم دیگر آن‌ها از نیمه ماه تا پایان آن در دسترس قرار خواهد گرفت و علاقه‌مندان به دریافت این عناوین می‌بایست در بازه زمانی مشخص شده اقدام به دریافت بازی مورد نظر خود کنند؛‌ در غیر این صورت باید مبلغ کامل را برای دریافت بازی بپردازند.

پیش از این اعلام شده بود که عنوان‌های رایگان ماه ژانویه اکس باکس وان Deathtrap: World of Van Helsing و Killer Instinct Season 2 هستند. علاوه بر این عنوان Outlast نیز که از پانزده روز پیش، شانزدهم دسامبر، رایگان شده بود تا یک هفته دیگر نیز در دسترس باقی خواهد ماند و سر انجام در بیست و ششم دی ماه از بخش عناوین رایگان کنار گذاشته خواهد شد. برای دریافت Deathtrap: World of Van Helsing تا آخر ماه ژانویه، یعنی دوازدهم بهمن ماه، زمان خواهید داشت و Killer Instinct Season 2 نیز از ۲۷ دی ماه تا دوازدهم بهمن ماه رایگان خواهد شد.

کاربران اکس باکس ۳۶۰ نیز می‌توانند از امروز تا بیست و ششم دی ماه عنوان The Cave را به رایگان دریافت و تجربه کنند و از ۲۷ دی نیز عنوان بسیار محبوب و دوست داشتنی Rayman Origins برای کاربران گلد اکس باکس رایگان خواهد شد. این عناوین از قابلیت برگردان جانبی (Backward Compatibility) اکس باکس وان پشتیبانی شده و بر روی این کنسول نیز قابل اجراء هستند.

کاربران پلاس پلی استیشن هم، البته این ماه عناوین رایگانی همچون کاربران گلد اکس باکس دریافت خواهند کرد که از فردا، سوم ژانویه، با اولین refresh پلی استیشن استور در دسترس قرار خواهند گرفت.

در اخبار دیگر فروش فصلی بزرگ مایکروسافت، که به Countdown معروف است، هفته‌ی دوم خود را سپری می‌کند و تخفیفات شگفت انگیز آن همچنان ادامه دارد. در ادامه می‌توانید لیست کوتاه شده‌ی عناوین گلد رایگان این ماه و مهلت دریافت آن‌ها را مشاهده کنید.

Xbox One:

  • Deathtrap: World of Van Helsing / یک دی – دوازده بهمن
  • Killer Instinct Season 2 / بیست و هفت دی – بیست و هفت بهمن
  • Outlast / بیست و پنج آذر – بیست و شش دی

Xbox 360:

  • The Cave / دوازده دی – بیست و شش دی
  • Rayman Origins / بیست و هفت دی – ۱۲ بهمن
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید