کارگردان Final Fantasy XV سال نو را تبریک می‌گوید | وعده‌های سال ۲۰۱۷

۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

اسکوئر اینکس سال پر کار و شلوغی را پشت سر گذاشت و شاید بزرگ ترین عنوان تاریخ خود را با موفقیت عرضه کرد. عنوان Final Fantasy XV پس از مدت‌ها تاخیر و انتظار، سرانجام در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و توانست پاسخ صبر بسیار  طرفداران را نیز بدهد. Final Fantasy XV از هر نظر خوب و عالی بود و توانست نظر مثبت منتقدان و بازی‌بازان را به خود جلب کند. در این مدت روند ساخت بازی، این کارگردان بازی، آقای هاجیمه تاباتا بود که با بازی‌بازان و طرفداران ارتباط برقرار می‌کرد و اطلاعات مفیدی از بازی در اختیار آن‌ها قرار می‌داد. فکر می‌کند اگر کسی پیش از این آقای تاباتا نمی‌شناخت، قطعا بر سر ساخته شدن Final Fantasy XV و تاخیرهای پشت سر هم آن، ایشان را خوب شناخته است. شاید بسیاری از بازی‌بازان آقای تاباتا را به خاطر تاخیر های پر تعداد بازی مقصر بدانند اما قصد ایشان این بود که بازی بدون هیچ مشکلی و در استاندارد ترین و بهترین شکل خود به دست بازی‌بازان برسد که تقریبا همین گونه هم شد (به غیر از باگ‌های جزئی بازی). حال که بازی Final Fantasy XV منتشر شده، آقای تاباتا پیامی زیبا برای طرفداران بازی منتشر کرده است.

آقای تاباتا طی نامه‌ای که شرکت اسکوئر اینکس منتشر کرده است، از طرفداران بابت پشتیبانی آن‌ها تشکر کرده و قول داده که این پشتیبانی را در سال ۲۰۱۷ با عرضه محتواهای الحاقی و به روزرسانی‌های رایگان پاسخ دهد. متن کلی پیام آقای تاباتا را می‌توانید در زیر مطالعه نمایید:

سال نو مبارک!

در سال ۲۰۱۶ ما توانستیم FINAL FANTASY XV را سرانجام منتشر کنیم.

ما توانستیم که به هدف‌هایی که برای خود قرار داده بودیم دست پیدا کنیم؛ مانند زیرنویس برای ۱۲ کشور، ۴ صدای کامل برای زبان‌های مختلف و انتشار همزمان جهانی.

با خلق یک فیلم CG بلند، ما یک تجربه لذت بخش را از یک بازی و یک فیلم خلق کردیم که در یک دنیا در جریان هستند.

با خلق کردن و انتشار یک انیمیشن ما توانستیم راهی جدید را برای شناساندن شخصیت‌های بازی به همه دریابیم.

با منتشر کردن یک مینی گیم به عنوان یک اپ موبایل ما توانستیم بین دنیای بازی و دنیای واقعی پلی را ایجاد کنیم.

ما، تیم FINAL FANTASY XV، توانستیم به این اهداف و موفقیت‌ها دست پیدا کنیم زیرا پشتیبانی گرم و محکم و قوی طرفداران خود را داشتیم.

من تصمیم گرفتم که سال ۲۰۱۷، سال پس دادن این پشتیبانی و مهربانی همه باشد.

بازی‌بازان بسیاری وجود دارند که از بازی کردن FINAL FANTASY XV به راه‌های مختلفی لذت می‌برند و هیچ چیز بیش از این ما را خوشحال تر نمی‌سازد.

برای تهیه یک طولانی تر و حتی لذت بخش تر از FINAL FANTASY XV برای همه، ما به به‌روزرسانی بازی و عرضه محتواهای الحاقی ادامه خواهیم داد.

ما از شما ادامه پشتیبانی از FINAL FANTASY XV در سال ۲۰۱۷ را می‌خواهیم.

کارگردان FINAL FANTASY XV، هاجیمه تاباتا

قطعا بازی‌بازانی که وارد دنیای بزرگ و البته زیبای FINAL FANTASY XV می‌شوند، خیلی سخت از آن بیرون می‌آیند و محتویات بسیار بازی آن‌ها را تا مدت‌ها سرگرم خواهد کرد. حال، باید ببینیم که سازندگان در سال ۲۰۱۷ چه محتواهای جدیدی را برای بازی منتشر خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید