تماشاخانه شماره #۸۳ | اچیومنت/تروفی‌های چندش آور

۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

سلام و عرض ادب خدمت شما کاربران گرامی و گیمفایی‌های عزیز! متاسفانه در هفته گذشته به علت یک سری اختلا‌های برنامه‌ای، نتوانستیم با سری محبوب تماشاخانه در خدمت شما باشیم اما امروز با شماره‌ای جدید و البته خیلی مفصل خدمت رسیده‌ایم تا در دوران امتحانات، انرژی ویژه و عظیمی به شما بدهیم. با شماره ۸۳ سری تماشاخانه همراه ما باشید.

اچیومنت‌ها یا تروفی‌ها انواع و اقسام مختلف و البته عجیبی دارند. پیش از این در مورد اچیومنت‌هایی که بازی‌باز را احمق فرض می‌کنند و آن‌ها را به شوخی می‌گیرند، بحث کردیم و کلی هم خندیدیم اما این دیگر واقعا قابل تحمل نیست. در این قسمت می‌خواهیم تروفی‌ها یا اچیومنت‌هایی را بررسی کنیم که حال بازی‌باز را به هم می‌زنند و به نوعی چندش آور هستند. سازندگان زیرک این تروفی‌ها را در بازی‌های خود قرار می‌دهند که بگویند «آره… ما هم هستیم» اما واقعا شما حاضرید برای گرفتن این تروفی‌ها چه کار کنید؟ برای مثال حاضرید برای گرفتن یک تروفی برنزی به درد نخور، راه بیفتید و ملت مسموم شده به همبرگر فاسد را پیدا کرده و در هنگام حالت تهوع وسط خیابان از آن‌ها عکس بگیرید؟ تعجب نکنید، در Watch Dogs 2 دقیقا باید چنین کاری را برای گرفتن یک تروفی انجام دهید و لازم نیست اشاره کنم که صدای فعالیت نام برده شده، باعث می‌شود خودتان نیز دچار آن حس شوید. حال، تصور کنید در عنوانی که به خودی خود و به صورت معمولی نیز چندش آور است، یک اچیومنت چندش آور تر چه حسی می‌تواند به بازی‌باز القا کند؟ در بازی شبیه ساز جراحی، شما باید برای گرفتن یک اچیومنت، انگشت کوچک خود را زیر دل یکی از بیماران بدبخت بکنید… دیگر ادامه نمی‌دهم، Outsidexbox این هفته را به هیچ وجه از دست ندهید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

آقا از قدیم گفتن «بار کج به منزل نمی‌رسد». ای آقایی که تو Fallout 4 دشمن‌هارو نمیکشی و فقط می‌دوی که به مقصد برسی، فکر کردی الکیه؟ فکر کردی ربات‌ها نفرینت نمیکنن؟ خیلی هم خوب نفرین می‌کنن، در حدی که مثل روح هر جا بری باهات میان و تازه بعد از رسیدن به مقصد برات برک دنس هم می‌زنن. بله، دشمنان Fallout قدرت‌های خاص خودشونو دارن… مثل شما وابسته به یار و هم تیمی نیستن.

بتمن وی‌آر از اون بازی‌هایی بود که یه طرفدار پرو پا قرص بتمن نباید بازی کنه… حالا گذشته از مشکلات و نا امیدی‌ها، اوایل بازی فرصتی پیش میاد که پشت پیانو کلاسیک با ابهت بروس وین بنشینیم و موسیقی دلنشینی را بنوازیم. یکی از کاربران آن قدر خوب می‌نوازد که نگو و نپرس. Highlight Reel شماره ۲۶۲ را در زیر تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

ببینید وقتی میگن بتسدا سازنده‌ رویاها و آینده هست حتما یه چیزی هست دیگه… یه چالشی جدیدا مد شده که بطری رو هوا پرت میکنن، شانسی سالم میفته رو زمین، بعد ملت جشن می‌گیرن و حس شاخ بودن بهشون دست میده… بتسدا تو سال ۲۰۱۱ با اسکایریم این ایده رو مطرح کرده و اصلا گینس باید این چالش رو به نام بتسدا ثبت کنه.

این همه بازی مولتی پلیر خوب و مشتی اومد تو سال ۲۰۱۶ اما ملت هنوز نتونستن از بخش مولتی Black Ops 3 دل بکنند. قبول کنید کیل استریک گرفتن تو مپ‌های این بازی خیلی می‌چسبه. ولی هر چقدر هم تعریف کنیم، مگه میشه آخه با دست مصنوعی تو بازی کیل استریک گرفت؟ داریم مگه اصلا؟ یعنی طرف دست مصنوعی برداشته دوان دوان تو نقشه می‌گرده هر کی رو میبینه با دست مصنوعی بهش سیلی میزنه طرف هم جا در جا فوت میکنه… طرف میگه «آ..»سیلی میخوره، میگه «این یه بار …» سیلی میخوره، میگه «راند بعد بهت….» سیلی میخوره… چه وضعشه آخه؟ Highlight Reel شماره ۲۶۳ را از دست ندهید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

آقا اینهایی که تو Rainbow six: Siege یه سپر می‌گیرن جلو خودشون و میچسبن به یه گوشه انگیزشون چیه؟ واقعا چی رو میخوان ثابت کنن؟ که مثلا ما ضد ضربه‌ایم و این از این داستان‌ها؟ باید تو بازی سمج باشی یه راهی بالاخره برای نابود کردن لاک دفاعی این‌ها پیدا کنی. حالا یه نفر تو این ویدیو همین کار رو انجام میده و با سپر دور خودش از دشمن فرار می‌کنه ولی نمیدونه که پشت سرش خروجی اضطراری هواپیماست و سقوط میکنه پایین خیلی راحت.

خیلی سخته ببینی تو Watch Dogs 2 یه عده برای خودشون بزن و برقص راه انداختن و شادی می‌کنن اما هیچ عکس العملی نشون ندی… بهترین کار تو این مواقع اینه که کت رو در بیاریم، روی دوش بندازیم و یک رقص کوچه بازاری مشتی بکنیم که هر چی رقاصه منطقه رو ترک کنه به احترام ما. از دست ندید شماره ۲۶۴ رو.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

مانند همیشه در پایان با ویدیوی Gun Sync در خدمت شما هستیم. این هفته به مناسب فرا رسیدن سال ۲۰۱۷ میلادی، علاوه بر این که Gun Sync حال و هوای سال نو دارد، بلکه به مدت ۱۰ دقیقه است. شما می‌توانید ۱۰ دقیقه Gun Sync را در زیر تماشا کنید. امیدوارم لذت ببرید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید