هیدئو کوجیما به سال ۲۰۱۶ واکنش نشان می‌دهد؛ زمانی که همه چیز از صفر آغاز شد

۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۲

با پایان سال ۲۰۱۶، خالق افسانه‌ای سری Metal Gear Solid، آقای هیدئو کوجیما، نظر خود را در رابطه با اتفاقات سال ۲۰۱۶ بیان کردند و در واقع نسبت به سال ۲۰۱۶ واکنش نشان دادند.

آقای کوجیما امروز در حساب شخصی توییتر خود پیامی به مناسبت پایان سال ۲۰۱۶ به اشتراک گذاشتند. ایشان بابت پشتیبانی طرفداران در سال ۲۰۱۶ که منجر به افتتاح استودیوی جدید ایشان شد، تشکر کردند و در یک جمله زیبا بیان کردند که «همه چیز از  صفر آغاز شد، به غیر از پشتیبانی گرم شما».

سال ۲۰۱۶ برای من یک آزمایش به قصد یک سفر جدید بود. همه چیز از صفر آغاز شد، به غیر از پشتیبانی گرم شما».

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 31, 2016

من این کار را انجام دادم به خاطر این که امید داشتم. از شما متشکرم. برای کسانی که رویایی دارند و تا رسیدن به آن تلاش می‌کنند، سال خوبی را آرزو می‌کنم.

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 31, 2016

سال ۲۰۱۶ برای هیدئو کوجیما سال مهم، منحصر به فرد و البته غم انگیزی بود. ایشان از شرکت کونامی و استودیوی کوجیما پروداکشنز جدا شدند و کار خود را با پشتیبانی سونی و البته بازی‌بازان از صفر آغاز کردند. کوجیما هم‌اکنون برروی یک عنوان جدید به نام Death Stranding کار می‌کند که به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. به تازگی دوست آقای کوجیما، یغنی گیلرمو دل تورو در صفحه شخصی خود به کونامی توهین کرده بودند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید