گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدید از نسخه غربی دو عنوان Fault Milestone One و Root Double

۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹

شرکت Sekai Project اطلاعات جدیدی از توسعه نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا عنوان Fault Milestone One منتشر کرده است.

به صورت خلاصه، عملیات کد نویسی نسخه‌های پلی‌استیشن این عنوان به اتمام رسیده و حال تیم در حال به‌روزرسانی دارایی‌ها و اضافه کردن قابلیت‌های جدید به بازی است. یکی از این ویژگی‌های جدید موسیقی تازه این عنوان بوده که توسط آهنگساز برزیلی Luiza Carvalho ساخته شده است. تیم سازنده همچنین رابطه کاربری این عنوان را تغییر داده است.

حالت صحبت کردن

حالت راوی

حالت فکر

StP – صحنه سفر Adia

این شرکت همچنین اطلاعات تازه‌ای از توسعه عنوان Root Double: Before Crime After Days Xtend Edition برای کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا منتشر نموده. این عنوان هم‌اکنون در فاز تضمین کیفیت (QA) بوده و به خوبی مسیرش را به سمت برنامه عرضه در نظر گرفته شده طی می‌کند.

هر دو عنوان Fault Milestone One و Root Double: Before Crime After Days Xtend Edition قرار است در سه ماهه ابتدای سال ۲۰۱۷ به صورت دیجیتالی بر روی شبکه پلی‌استیشن منتشر شوند.

Sekai Projects همچنین اشاراتی داشته که عناوین کنسولی مختلفی را در طول سال عرضه خواهد کرد، و اطلاعات بیشتر از این عناوین قرار است «سریعا به دنبال» عرضه بازی‌های یاد شده منتشر شود. این شرکت در انتها همچنین از «چندین غافلگیری که در سایه‌ها پرسه می‌زنند» نیز خبر داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید