گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: نسخه جدید بازی Assassin’s Creed برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه می‌شود

۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷
شایعه: نسخه جدید بازی Assassin’s Creed برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه می‌شود

نسخه جدید سری بازی‌های محبوب Assassin’s Creed قرار است در سال آینده منتشر شود و به‌نظر می‌رسد شاهد انتشار نسخه جدید بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ نیز خواهیم بود.

کاربر نفوذی معروف شرکت نینتندو، Laura Dale به‌تازگی در حساب توییتر خود عنوان کرده است که شنیده‌ها در شرکت نینتندو حاکی ازآن است که نسخه جدید بازی Assassin’s Creed که در سال آینده منتشر می‌شود، برای کنسول نینتندو سوییچ نیز در دستور عرضه قرار گرفته است، قرار نیست انتشار بازی بر روی نینتندو سوییچ با تاخیر نسبت به سایر پلتفرم‌ها انجام شود و به نظر می‌رسد شرکت یوبیسافت قصد دارد انتشار بازی بر روی این پلتفرم را همزمان با عرضه بازی برای سایر پلتفرم‌ها برنامه‌ریزی کند.

بعد از انتشار بازی Assassin’s Creed Syndicate، روند ساخت نسخه جدید بازی با تاخیر مواجه شد بطوریکه در سال ۲۰۱۶ نسخه جدیدی برای سری Assassin’s Creed منتشر نشد، دلیل این اتفاق را می‌توان به عدم رضایت سازندگان از وضعیت فروش عناوین جدید مانند نسخه‌های Unity و Syndicate دانست. از سال ۲۰۰۹ که با عرضه بازی Assassin’s Creed II همراه بود این اولین باری است که عرضه نسخه جدید سری با تاخیر یک ساله مواجه شده است.

نسخه جدید سری بازی‌های Assassin’s Creed قرار است یک تحول اساسی و ریشه‌ای در تمامی بخش‌های بازی ایجاد کند و به‌نظر می‌رسد داستان بازی در مصر باستان روایت خواهد شد، نسخه جدید بازی بی‌شباهت با بازی Witcher 3 نخواهد بود.

شرکت یوبیسافت بارها از کنسول Wii U پشتیبانی کرده است و به‌نظر می‌رسد همین حمایت را از کنسول نینتندو سوییچ نیز در سال آینده شاهد خواهیم بود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید