گیفت کارت
گیفت کارت

گیمفا را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید

۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰

با گسترده شدن شبکه های مجازی و حضور فعال برندهای معروف در برنامه های گوناگون موجود بر روی گوشی های هوشمند، جریان تبادل اطلاعات سریع تر شده است؛ تلگرام و اینستاگرام از جمله برنامه هایی هستند که با داشتن قابلیت های خاص خودشان توانسته اند کاربران فضای مجازی را جذب خود کنند و طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

نرم افزار تلگرام برای سیستم عامل های موبایل اندروید، iOS و ویندوز در دسترس است. در صورتی که برنامه نامبرده را بر روی گوشی خود نصب دارید، تنها کافی است این صفحه را با مرورگر موبایلباز کرده و لینک داده شده در انتهای مطلب را انتخاب نمایید. سپس شما از طریق برنامه تلگرام به کانال گیمفا منتقل خواهید شد و با زدن گزینه “Join” می توانید گیمفا را در لیست پیام های خود نگاه داشته و با هر بروزرسانی، از مطالب گوناگون سایت مطلع شوید.

برای ورود به کانال تلگرام گیمفا بر روی عکس کلیک کنید

برنامه ای که با ظاهری شیک و کارایی ساده، امکان ارتباط نزدیک برند با مخاطب را فراهم کرده است. شاید برخی از کاربران به خاطر مشاغل کاری که دارند، نتوانند اخبار بازی های کامپیوتری را از طریق وب سایت دنبال نمایند. از این رو ما برای رفاه حال تمامی کاربران اقدام به ایجاد صفحه رسمی در اینستاگرام کرده ایم.

برای ورود به صفحه اینستاگرام گیمفا بر روی عکس کلیک کنید

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید