گیفت کارت
گیفت کارت

بهبود صداگذاری نسخه پلی‌استیشن ویتا عنوان Danganronpa V3 با به‌روزرسانی آتی

۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۳

شرکت Spike Chunsoft، ناشر عنوان Danganronpa V3: Killing Harmony، اعلام کرده که کیفیت صداگذاری این عنوان در کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا، پس از انتشار این بازی با به‌روزرسانی‌های آتی بهبود داده خواهد شد. به گفته تهیه کننده وابسته این عنوان آقای Yuichiro Saito، پس از انتشار نسخه دموی Danganronpa V3: Killing Harmony برای پلتفرم پلی‌استیشن ویتا سازندگان درخواست‌های بسیاری از جانب هواداران پیرامون بهبود کیفیت صداگذاری این عنوان دریافت کرده‌اند.

کیفیت فعلی صداگذاری این بازی به دلیل کمبود فضا در کارتریج‌های پلی‌استیشن ویتا است. هرچند شرکت Spike Chunsoft تصمیم گرفته تا برای ارائه یک تجربه بهتر به هواداران، کیفیت صداگذاری این عنوان را با عرضه محتویات قابل دانلود اضافی پس از انتشار این بازی، افزایش دهد. اطلاعات بیشتر پیرامون این محتوای اضافی قابل دانلود، از جمله تاریخ انتشار آن در زمان دیگری مشخص خواهد شد.

Danganronpa V3: Killing Harmony قرار است ۱۲ ژانویه در ژاپن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا منتشر شود. نسخه غربی این عنوان نیز در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۷ برای مناطق اروپا و آمریکای شمالی، عرضه خواهد شد. علاقمندان هم‌اکنون می‌توانند دموی ژاپنی و قابل بازی این عنوان را از طریق شبکه PSN برای کنسول دستی ویتا دانلود کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید