تصویر جدیدی از عنوان Dreams به مناسبت تعطیلات آخر سال منتشر شد

۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

عنوان مورد انتظار Dreams مدت تقریبا زیادی را در سکوت خبری به سر برد و طرفداران این عنوان کم کم نگران آن شده بودند اما اوایل ماه جاری میلادی بود که مشخص شد بازی نسخه بتا خواهد داشت. حال، تصویر جدیدی از این عنوان منتشر شده است تا به نوعی جشن سازندگان به مناسبت تعطیلات آخر سال را نشان دهد.

استودیوی سازنده عنوان Dreams، یعنی استودیوی مدیا مولکول، امروز تصویر جدیدی از این عنوان منتشر کرد که حس و حال زمستانی و زیبایی دارد. پیش از این تصاویر متعددی از عنوان Dreams منتشر شده بود که همگی به مانند بازی، به شدت هنری و زیبا بودند. این تصویر نیز دقیقا مانند تصاویر پیشین فوق‌العاده زیبا و آرامش بخش است.

عنوان خلاقانه و مورد انتظار Dreams برای اولین بار در مراسم E3 2015 و در کنفرانس خبری شرکت سونی معرفی شد و تاکید زیادی برروی خلق و به اشتراک گذاری در آن شده بود. مدیا مولکول که با عنوان Littlebigplanet همه را به خود علاقه مند کرده است، در مورد بازی Dreams به بازی‌بازان قول داده است که می‌توان در بازی رویا های خود را بسازید و با دیگر دوستان و بازی بازان به اشتراک بگذارید. هنوز تاریخ انتشار این بازی مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید