باتری نینتندو سوییچ قابل تعویض نیست

۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

کنسول جدید شرکت نینتندو با نام سوییچ در راه است و مورد توجه سازندگان و ناشران بسیاری نیز قرار گرفته است. قطعا سوییچ با پشتیبانی این توسعه دهندگان و بازی‌های متعدد غربی و ژاپنی می‌تواند به موفقیت برسد و عملکرد تقریبا نا امید کننده Wii U را جبران نماید. در اوایل هفته جاری بود که شرکت نینتندو کارهای کاغذی و رسمی را با کمیسیون ارتباطات فدرال انجام داد و همین موضوع باعث درز اطلاعات جدیدی در مورد کنسول شده است.

طی کارهای نینتندو با کمیسیون ارتباطات فدرال اطلاعاتی از کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است. یکی از مهم ترین این جزئیات این است که بازی‌بازان نمی‌توانند باتری این کنسول دو گانه را تعویض نمایند.

همان طور که می‌دانید، کنسول نینتندو سوییچ یک کنسول دو گانه است؛ به این معنی که بازی‌بازان می‌توانند بازی‌های آن را هم به صورت تلویزیونی و در خانه و هم به صورت کنسول دستی تجربه نمایند و همین موضوع سبب می‌شود که این کنسول نیاز به یک باتری تقریبا قوی داشته باشد. در کنسول قبلی نینتندو، یعنی Wii U، شاهد یک ویژگی به نام ارتقای باتری بودیم که باعث می‌شد گیم‌پد‌های Wii U تا ۲۶۶ درصد شارژ بیشتری داشته باشند.

هنوز نمی‌دانیم که آیا قرار است باتری نینتندو سوییچ نیز این چنین قابلیتی داشته باشد یا خیر اما امیدواریم همه سوالاتی که در مورد این کنسول خلاقانه و نو داریم در مراسم آزمایش آن که در تاریخ ۱۳ ژانویه برگزار می‌شود، پاسخ داده شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید