هیرونوبو ساکاگوچی برنامه دارد تا بازی جدید خود را در سال ۲۰۱۷ معرفی نماید

۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

می‌دانیم که رئیس استودیوی Mistwalker خالق سری فاینال فانتزی، آقای هیرونوبو ساکاگوچی (Hironobu Sakaguchi)، پروژه‌هایی را در دست ساخت دارد اما مدتی بود که خبری از آن‌ها نبود و نمی‌دانستیم آقای ساکاگوچی برروی چه کار می‌کند. حال، امروز ایشان اطلاعات جالبی را ارایه کردند و طرفداران خود را از نگرانی درآوردند.

طبق اطلاعات آقای ساکاگوچی، ایشان برنامه دارند که تا بازی جدید خود را در سال ۲۰۱۷ معرفی نمایند. تا الان ما می‌دانیم که ساکاگوچی برروی نسخه کنسولی بازی نقش آفرینی ژاپنی موبایلی محبوب خود، یعنی Terra Battle و به تازگی نیز شنیده بودیم که روند تولید بازی به کندی و به سختی پیش می‌رود.

ایشان همچنین در گذشته همکاری فناوری خود را با سازندگان عنوان Bravely Default و استودیوی میان افزار ساز Silicon Studio برای بازی جدید خود اعلام کرده بود.

متاسفانه با توجه به اطلاعات اندکی که در دست داریم، نمی‌دانیم که هدف آقای ساکاگوچی تنها یک بازی جدید در دست ساخت دارد یا برای نسخه‌های کنسولی Terra Battle نیز برنامه‌های ویژه‌ای دارد. با این حال باید منتظر بمانیم و همان طور که ایشان اشاره کردند، در سال ۲۰۱۷ اطلاعات بیشتری به دست آوریم. گذشته از Terra Battle و محبوبیت آن، بسیاری از بازی‌بازان و طرفداران علاقه دارند تا بازی جدید خالق سری فاینال فانتزی را ببینند؛ عنوانی که قطعا نمی‌توان به آن بد گمان بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید