تماشا کنید: گل‌های سال FIFA 17 با گزارشگری ری هادسون

۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

قطعا سری بازی‌های فیفا هر ساله در فهرست بیشترین ساعت بازی کردن در دنیا قرار می‌گیرند و در این بین لحظات، خاطرات، رقابت‌ها و البته گل‌های زیادی به ثبت می‌رسد. این نکته نیز قابل ذکر است که تجربه فیفا در ایام کریسمس و تعطیلات میلادی بیش از هر زمان دیگری مهم است. با تمام این اوصاف، بسیاری از بازی‌بازان مشتاق هستند تا بهترین‌ گل‌های سال را در یک ویدیو مشاهده کنند و از آ‌ن‌ها لذت ببرند. الکترونیک آرتز این امر را به طرز زیبایی محقق کرده است.

امروز، الکترونیک آرتز یک ویدیوی گل‌های سال را برای عنوان FIFA 17 منتشر کرد و می‌توانیم به مدت دو دقیقه و هفت ثانیه جادو و هنر به ثبت رسیده از بازی‌بازان سراسر جهان را تماشا کنیم.

نکته جالب و مهم در مورد این ویدیو، گزارشگری رد هادسون برروی آن است؛ ری هادسون که در گذشته بازیکن فوتبال بوده است و هم اکنون در شبکه beIN SPORTS  گزارشگری می‌کند، برروی گل‌های این ویدیو گزارشگری کرده و باعث جذاب شدن آن شده است. این ویدیو شامل‌ گل‌هایی از بازیکنان سرشناس مانند لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و پائول پوگبا است و همچنین شامل حرکات مخصوص و زیبایی مانند رابونا می‌شود.

شما می‌توانید ویدیوی گل‌های سال FIFA 17 با گزارشگری ری هادسون را در زیر تماشا و دانلود نمایید. فراموش نکنید که می‌توانید هر هفته گل‌های خود را ثبت نموده و آن‌ها را به نمایش بگذارید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید