لیست بازی‌هایی که بیش از یک میلیون نسخه در سال ۲۰۱۶ در فروشگاه استیم فروش داشته‌اند

۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۴

مدت زمان زیادی تا پایان سال ۲۰۱۶ میلادی نمانده است، به همین علت تصمیم گرفته‌ایم تا در رابطه با عناوینی که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده‌اند و در فروشگاه استیم به فروش بیش از یک میلیون نسخه دست یافته‌اند، گزارشی تهیه کنیم.

در ابتدای این گزارش لازم به ذکر است که آمار فروش بازی‌های Free to play و عناوین بازسازی شده که بصورت رایگان در اختیار دارندگان نسخه‌های اصلی و قدیمی بازی قرار گرفته است، در این بررسی آماری لحاظ نشده است همچنین عناوینی که از سال ۲۰۱۴ یا ۲۰۱۵ در سرویس Early Access شبکه استیم قرار گرفته بودند نیز در این گزارش جایی ندارند.

بازی H1Z1: King of the Kill به‌نظر می‌رسد با فروش موفق خود توانسته است در صدر پرفروش‌ترین عناوین فروشگاه استیم در سال ۲۰۱۶ قرار بگیرد. این عنوان تواسته است در مجموع در سال ۲۰۱۶ به آمار فروش بسیار خوب بیش از ۳ میلیون نسخه دست پیدا کند.

عنوان Stardew Valley دومین بازی پرفروش فروشگاه استیم می‌باشد. این بازی در ماه فوریه سال جاری منتشر شده بود و توانست به فروش ۲ میلیونی دست پیدا کند ( ۱٫۸۹ میلیون نسخه ).

بازی Dead by Daylight یک عنوان چندنفره و آنلاین می‌باشد ( ۴ به ۱ )، این بازی که در سبک ترس و بقاست بدین‌صورت است که یک بازیکن در نقش یک قاتل بی‌رحم ظاهر می‌شود و ۴ بازیکن دیگر در نقش بازماندگانی که قصد دارند از چنگ این قاتل جان سالم به درببرند، قرار خواهند گرفت. Dead by Daylight با گیم‌پلی خاص خود توانست در حد یک عنوان موفق ظاهر شود. این عنوان در ماه ژوئن منتشر شده بود و توانست به فروش بیش از یک میلیون نسخه در سال ۲۰۱۶ دست یابد.

 

از مشهورترین عناوین دیگری که توانسته‌اند به فروش بیش از یک میلیون نسخه در فروشگاه استیم سال ۲۰۱۶ دست پیدا می‌کنند می‌توان به عناوینی مانند: DOOM ،Civilization VI ،Dark Souls III، Rise of the Tomb Raider، Tom Clancy’s The Division ،XCOM 2 و Total War: WARHAMMER اشاره کرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید