گیفت کارت
گیفت کارت

آیا راک‌استدی در حال کار روی یک عنوان بر اساس سوپرمن است؟

۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹

آیا راک‌استدی(Rocksteady) در حال حاظر روی یک عنوان بر اساس سوپرمن کار می‌کند؟ چند ساعتی است که این شایعه در ردیت توسط کاربری به نام TheLeakguin راه افتاده است.

این کاربر به نظر می‌رسد درباره این پروژه اطلاعات زیادی دارد:

راک‌استدی کار بر روی یک بازی بر اساس سوپرمن را آغاز کرده اما با مشکلات متعددی روبرو شده است. سوپرمن در بعضی نقاط بازی‌ ضعیف‌تر است و حتی قدرت کامل او نیز کم‌تر از چیزی است که همه انتظار دارند. داستان به صورتی است که سوپرمن مقابل دشمنان جادویی قرار می‌گیرد و چهره‌های آشنایی چون لِکس لوتور و مِتالو وجود دارند که می‌توانند از قدرت کریپتونی استفاده کنند. هم‌چنین یک حالت چالشی نیز در بازی به مانند چیزی که در سری Arkham دیدیم وجود دارد. نقشه این بود که بازی در مراسم جوایز امسال (TGA2016) معرفی شود اما این اتفاق رخ نداد.

جذاب‌ترین قسمت درباره این پروژه اسکین‌های(skin) قابل جمع‌آوری هستند. هر اسکین میزان حرکات و ضعف سوپرمن را مشخص می‌کند. واضح است که اسکین‌های قوی‌تر سوپرمن سخت‌تر قابل جمع‌آوری است. شما هم‌چنین می‌توانید به عنوان سوپرمنِ سایبورگ،زاد(zod) و حتی مرد هسته‌ای که اقتباس از فیلم چهارم سوپرمن است بازی کنید.

در پرسش و پاسخی که در ردیت دیروز انجام شده بود ، سِفتون هیل از راک‌استدی اعلام کرد که این استدیو در حال کار بر روی پروژه‌ای است که ارتباطی به بتمن ندارد اما اطلاعات بیشتری در این رابطه نداد. این که سوپرمن پروتاگونیست بعدی این تیم انگلیسی است یا خیر در طول سال ۲۰۱۷ خواهیم دید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • E H S A N گفت:

  سوپر من ؟ Eek!
  بازم DC ؟
  بابا Marvel هم قهرمان داره یه بازی هم از قهرمانای Marvel بسازن چی میشه مگه ؟ (به غیر از سپایدر من Neutral )
  اگه یه بازی از ایرون من بسازن واقعا خیلی باحال میشه

  0
  0
  • Rocksteady فکر نکنم ربطی به marvel داشته باشه چون اگه دقت کرده باشین زیر نظر dc وناشرش وارنر بروس و به خاطر همین حق امتیاز ساخت بتمن داره با بقییه قهرمان های dc اگرم بخواد از قهرمانان marvel هم استفاده کنه باید با مارول همکاری کنه که اصلا بعید میاد ممکن شدنی باشه.

   0
   0
 • head of demon گفت:

  امیدوارم بازی در حال ساخت نباشه
  دشمن های سوپرمن اصلا در حد بتمن نیستند به نظرم
  از طرفی بخش های predator که باعث تنوع زیادی توی بازی سری arkham میشدن، به نظرم سوپرمن قابلیت stealth نداره چون اگه مخفی کاری کنه که دیگه سوپرمن نیس Neutral
  ولی خب باید منتظر باشیم و ببینیم چیکار میکنن نوابغ rocksteady

  0
  0