Super Mario Run یکی از بازی‌های مورد علاقه نیل دراکمن در سال ۲۰۱۶ است

۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶

Super Mario Run که به تازگی به مرز ۵۰ میلیون دانلود رسیده ، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نیل دراکمن (Neil Druckmann) در سال ۲۰۱۶ است. دراکمن بیشتر به عنوان مدیر نوآوری Naughty Dog شناخته می‌شود و روی سری‌هایی چون Uncharted و The Last of Us کار کرده است.

کارگردان مشهور بازی‌هایی چون The Last of Us و بازی معرفی شده The Last of Us 2 در صفحه توییتر شخصی خود عکس‌های زیادی از تفریح مورد علاقه‌اش می‌گوید: بازی کردن بازی‌های ویدیویی.

دراکمن در صفحه شخصی خود در توییتر می‌گوید که تمام سکه‌های بازی را جمع‌آوری کرده و هم‌چنین:

این اولین بار است که یک بازی گوشی از محبوب‌ترین بازی‌های سال من است.

البته این را هم در نظر بگیرید که صرف نظر از میزان دانلود بالای این بازی و اطلاعات تازه‌ای که از میزان سود به دست آمده از این عنوان منتشر شده (دانلود بازی مجانی است اما تنها سه مرحله بازی قابل تجربه است و برای فعال کردن بقیه محتویات، کاربر بایستی ۹.۹۹ دلار پرداخت کند) ، تحلیل‌گران هنوز درباره پتانسیل این بازی و نوسانی که در قیمت‌گذاری نینتندو ایجا کرده شک دارند.

Super Mario Run در حال حاظر تنها برای آیفون و آیپد قابل دریافت است. شایعاتی مبنی بر عرضه این عنوان در سال میلادی آینده برای کاربران اندروید است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • دوستان دراک.من یه.ودی بود یا ب.روس است.رلی. Thinking Thinking Thinking Question Question Question

  0
  0
 • ALI-H گفت:

  دوستان اول دقت کنید که یهودی به معنای کلیمی بودن با یهودی به معنای اسرائیلی بودن و صهیونیست زمین تا آسمون فرق داره
  دوما حتی اگه نیل دراکمن یهودی از نوع صهیونیست افراطی هم باشه ، زیاد ناراجت نباشید
  از بازی هایی که میسازه لذت ببرید و باهاشون حال کنید ، داستانی که تدارک دیده رو بشنوید و از لحظات احساسی ای ک میسازه لذت ببرید
  فقط این وسط اگرجو گیر شد یهو توی بازی هاش حرف دینی اعتقادی ، مذهبی و… زد ، راحت قبولش نکنید ______》》روش فکر و تحقیق کنید

  0
  0