رویداد ویژه بازی Rainbow Six Siege در دسترسی قرار گرفت

۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۴
رویداد ویژه بازی Rainbow Six Siege در دسترسی قرار گرفت

هرساله با فرار سیدن تعطیلات سال نو میلادی، سازندگان برای عناوین بزرگ و پرطرفدار خود رویدادهای ویژه‌ای در رابطه با جشن کریسمس درنظر می‌گیرند. رویداد ویژه بازی Rainbow Six Siege نیز به‌تازگی در دسترسی قرار گرفته است.

علاقه‌مندان به بازی Rainbow Six Siege می‌توانند از امروز تا تاریخ ۳ ماه ژانویه با وارد شدن به بخش چالش شرکت یوبیسافت ( Ubisoft Club challenges )، ماموریت‌های و خواسته‌های موحود را به اتمام برسانند و پس از آن هدایای بسیار ارزشمندی دریافت خواهند کرد. جوایزی که قرار است به بازیکنان اهدا شود در واقع وسایل تزیینی می‌باشد که در بروزرسانی قبلی ( Dust Line )به بازی اضافه شده بود، شما با استفاده از این آیتم‌ها می‌توانید نمای ظاهری اسلحه‌های خود را شخصی سازی کنید.

لازم به ذکر است که هر چالش در یک بازه زمانی محدودی قابل اتمام می‌باشد و جوایز آن‌ها نیز در دوره مدنظر به شما تعلق می‌گیرد. در قسمت زیر جزییات کامل این رویداد را می‌توانید مشاهده کنید:

چالش کریسمس:

۲۰ تا ۲۷ ماه دسامبر:

  • چالش اول: ۱۰ بار حریفان خود را با استفاده از مبارزات نزدیک ( melee ) و یا با ساتفاده از ابزار جنگی ( gadgets ) از بین ببرید تا به شما آبتم Sneaky Santa Charm داده شود.
  • چالش دوم: ۲۰ بار حریفان خود را با استفاده از مبارزات نزدیک ( melee ) و یا با ساتفاده از ابزار جنگی ( gadgets ) از بین ببرید تا به شما آبتم Tactical Santa Charm داده شود.
  • چالش سوم: ۳۰ بار حریفان خود را با استفاده از مبارزات نزدیک ( melee ) و یا با ساتفاده از ابزار جنگی ( gadgets ) از بین ببرید تا به شما آبتم Christmas Pattern 1 داده شود.

چالش سال جدید:

۲۷ ماه دسامبر تا ۳ ماه ژانویه:

  • ۴۰۰۰ امتیاز را در حالت MVP بدست بیاورید تا به شما آیتم Disco Ball Charm داده شود.

چالش سالگرد Rainbow Six:

۲۰ تا ۲۷ ماه دسامبر:

  • ۱۰ راند از بازی را بوسیله اپراتور GIGN برنده شوید تا به شما آیتم Twitch’s Shock Drone charm داده شود.

۲۷ ماه دسامبر تا ۳ ماه ژانویه:

  • ۱۰ راند از بازی را بوسیله اپراتور FBI SWAT برنده شوید تا به شما آیتم Castle’s Icon charm داده شود.

شرکت یوبیسافت اخیرا یک بروزرسانی بزرگ برای بازی Rainbow Six Siege منتشر کرده است.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید