مدیرعامل شرکت Fanatec: بازار رایانه‌های شخصی برای ترن‌۱۰ پراهمیت بوده | تایید Forza Motorsport 7

۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۸

تقریبا ما کم و بیش از عرضه هفتمین نسخه سری Forza Motorsport در سال ۲۰۱۷ اطلاع داریم و حال مدیرعامل یک شرکت ساخت لوازم جانبی آن را تایید می‌کند.

برنامه مایکروسافت برای سری Forza بسیار مورد توجه است. هرساله شاهد عرضه یکی از عناوین سری در سبک‌های متفاوت هستیم. امسال شاهد عنوان جهان باز Forza Horizon 3 و سال آینده نیز عنوان پیستی و شبیه‌ساز Forza Motorsport 7 عرضه می‌شود. مدیرعامل شرکت Fanatec در پستی اعلام داشت که با استودیوی ترن ۱۰ ملاقاتی داشته است و آن‌ها اهمیت بسیار زیادی به بازار رایانه‌های شخصی می‌دهند.

من ملاقاتی با تیم آن‌ها داشتم و باید گفت که بسیاری از چیزها در عنوان بعدی سری Forza Motorsport پیشرفت می‌کند. شخص جدیدی مسئول بخش فیزیک بازی شده که در واقع خودش دست به فرمان است! او یک راننده واقعی است و در کارنامه‌اش مهندسی خودرو نیز دیده می‌شود و با شبیه‌سازهای رایانه‌های شخصی آشنایی کامل دارد. بازار رایانه‌های شخصی برای ترن ۱۰ اهمیت زیادی داشته و آن‌ها می‌دانند که بسیاری از فرمان‌های واقعی برای تجربه عناوین استفاده می‌کنند. من نمی‌توانم از ویژگی‌هایی که در بازی قرار می‌گیرد چیزی بگویم اما واقعا مورد توجه‌ام قرار گرفته است.

به‌نظر می‌آید ترن ۱۰ قصد دارد که Forza Motorsport 7 از نظر پشتیبانی لوازم جانبی بی نقص عمل کند. احتمالا شاهد اطلاعات بسیار بیشتری از آن در E3 2017 خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید