بازی آنلاین Black Desert را در یک بازه زمانی محدود بصورت رایگان تجربه کنید

۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۳
بازی آنلاین Black Desert را در یک بازه زمانی محدود بصورت رایگان تجربه کنید

به‌تازگی شرکت Kakao شرایطی را فراهم آورده است تا علاقه‌مندان به بازی آنلاین Black Desert بتوانند این عنوان را بصورت رایگان در طی یک بازه زمانی محدود تجربه کنند.

بازی Black Desert یک عنوان جهان آزاد نقش آفرینی و آنلاین می‌باشد که از گرافیک و نمای بصری بسیار زیبایی برخوردار است. هدف سازندگان این است که شرایط مبارزات بازی را به نحوی طراحی کنند تا بازی Black Desert بتواند روح تازه‌ای به عناوین هم‌سبک ببخشد. شما با بازی در این دوره رایگان می‌توانید به تمام بخش‌های بازی دسترسی پیدا کنید.

بازی به شما این حق انتخاب را می‌دهد که از بین ۱۲ کلاس موجود، کلاس موردنظر خود را انتخاب کرده و وارد دنیای Black Desert شوید، هریک از این کلاس‌ها دارای سبک و شیوه خاصی برای مبارزه می‌باشند.

دنیای بازی Black Desert دنیایی بسیار زیبا و پویا می‌باشد. مبارزات در بازی برپایه مهارت و توانایی شما بنا شده‌است، این اجازه به بازیباز داده می‌شود تا شخصیت دلخواه خود را بسازد، شما در شخصی سازی قهرمان خود با جزییات و قابلیت‌های بسیار زیادی مواجه خواهید شد. در بازی چندین مهارت کلی نیز وجود دارد که شما به‌ دلخواه می‌توانید این مهارت‌ها را ارتقا ببخشید.

کسانی که به تجربه این بازی آنلاین علاقه‌مند هستند می‌توانند با مراجعه به این آدرس بازی Black Desert را تهیه کنند و در این مدت زمان هفت روز به تجربه رایگان آن بپردازند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید