تعداد دانلود Super Mario Run به ۵۰ میلیون رسید

۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷

عنوان محبوب Super Mario Run به رکوردشکنی ادامه می‌دهد. پس از مدتی که این بازی به دانلود ۴۰ میلیونی دست پیدا کرد حال شاهد ۵۰ میلیونی شدن آن هستیم.

امروز نینتندو به‌صورت رسمی خبر از ۵۰ میلیونی شدن تعداد دانلود عنوان Super Mario Run داد. به همین مناسبت این شرکت ژاپنی به همه کاربران ۱۰ بلیت ارز داخل بازی هدیه می‌دهد. این هدیه در داخل بخش رویدادهای بازی قابل دریافت است. Super Mario Run در تاریخ ۱۵ دسامبر عرضه شد و تنها در عرض یک هفته به رکورد ۵۰ میلیون دانلود رسید. Super Mario Run به رایگان دانلود می‌شود اما بعد از گذر از چند مرحله اولیه باید ۱۰ دلار بابت تجربه کامل بازی بپردازید. نینتندو هنوز به‌صورت رسمی تعداد دقیق افرادی که ۱۰ دلار را پرداخت کرده‌اند، انتشار نداده است.

طبق بررسی‌های اخیر Super Mario Run در هنگام عرضه بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده و این ده برابر مقداری‌ست که Pokemon Go دانلود شده است. باوجود مقدار دانلود بالا پس از عرضه Super Mario Run سهام شرکت نینتندو به‌سرعت کاهش یافته و همچنان نیز درحال کاهش است. این بازی فعلا تنها در دسترس سیستم عامل iOS بوده و برای سیستم عامل اندروید در سال ۲۰۱۷ انتشار می‌یابد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید