گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه دموی Gravity Rush 2 هم‌اکنون برای فروشگاه پلی‌استیشن آمریکای شمالی در دسترس است

۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰

عنوان Gravity Rush 2 قطعا یکی از مورد انتظار ترین و البته دوست داشتنی ترین بازی‌های سال ۲۰۱۷ است. بازی‌بازان و طرفداران پس از پیشرفت فوق‌العاده بازی نسبت به نسخه اول (که ابتدا برروی کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا عرضه شد)، به شدت مشتاق هستند تا آن را تجربه کرده و لذت ببرند. حال، پس از عرضه نسخه دموی Gravity Rush 2 در فروشگاه پلی‌استیشن اروپا، دموی این عنوان اکشن ماجرایی در فروشگاه پلی‌استیشن آمریکای شمالی نیز در دسترس است.

دموی قابل بازی عنوان Gravity Rush 2 مقدار ۶٫۲ گیگابایت حجم دارد و شامل دو نسخه می‌شود: یکی از نسخه‌ها برای افراد با تجربه و آشنا به بازی است (Experienced Course) و این اجازه را به این افراد می‌دهد که به همه مناطق و قدرت‌های Kat دسترسی داشته باشند. در حالت دوم (Beginners Course)، بازی‌بازان تازه آشنا شده با بازی هدف قرار داده شده‌اند و به نوعی یک تمرین و آشنایی بسیار خوب برای این افراد محسوب می‌شود.

بسته به انتخاب شما بین این دو حالت، مراحل مختلف و دشمنان متفاوتی پیش روی شما قرار می‌گیرند و به همین دلیل، Project Siren پیشنهاد می‌دهد که بازی‌بازان هر دو حالت را از ابتدا تا انتها تجربه نمایند. کسانی که با بازی آشنایی دارند به نوعی برایشان یادآوری می‌شود و بازی‌بازانی نیز که قسمت اول را بازی نکرده بودند، می‌توانند با مکانیک‌های بازی آشنا شوند.

در نسخه دموی Gravity Rush 2 این امکان وجود دارد که در کنار رد کردن ماموریت‌های موجود، به صورت آزادانه در دنیای بازی جست و جو کنید و با آن آشنا شوید.

عنوان Gravity Rush 2 در تاریخ ۱۸ ژانویه در اروپا، در تاریخ ۱۹ ژانویه در ژاپن و در تاریخ ۲۰ ژانویه در آمریکای شمالی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نسخه دموی عنوان Gravity Rush 2 را از اینجا دانلود نمایید.

برای طرفداران Gravity Rush نیز بگوییم که شرکت‌ سرگرمی‌های رایانه‌ای سونی به تازگی اعلام کرده است که انیمیشن Gravity Rush The Animation: Ouverture برای این عنوان در دست ساخت است که وقایع داستانی بین بازی‌های Gravity Rush و Gravity Rush 2 را روایت می‌کند. این انیمیشن در ۲۶ دسامبر در یوتیوب پخش خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید