صنعت بازیسازی ژاپن بازی Persona 5 را به عنوان برترین بازی سال انتخاب کرد

۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۳
1.5 میلیون نسخه از بازی Persona 5 به مناطق مختلف جهان فرستاده شده است

بازی Persona 5 به‌تازگی توانست در نظرسنجی معتبری که بین سازندگان ژاپنی برگزار شده بود عنوان بهترین بازی سال این کشور را ازآن خود کند.

نسخه جدید سری بازی‌های Persona بسیار خوب و موفق ظاهر شده است تا جایی که عملکرد بی‌نقص این بازی باعث شده بیشتر سازندگان و توسعه دهندگان بازی‌های ویدویی در کشور ژاپن عنوان Persona 5 را تحسین کنند.

هرساله یک نظرسنجی معتبر بین سازندگان و توسعه دهندگان بازی‌های ویدیویی در کشور ژاپن برگزار می‌گردد تا با استفاده از سیستم رای گیری بهترین بازی ژاپنی سال انتخاب شود، با توجه به درخشش بازی Persona 5، این عنوان در سال ۲۰۱۶ توانست رتبه اول را در میان سایر نامزدها کسب کند.

بازی Persona 5 در نظرسنجی انجام شده بسیار خوب و قاطع عمل کرد و توانست رقیبان بزرگی همچون The Last Guardian و Final Fantasy 15 را پشت سر بگذارد. نتایج این رای گیری از این قرار بوده است: بازی Persona 5 با ۲۵ رای رتبه نخست، بازی Final Fantasy 15 با ۲۲ رای رتبه دوم و بازی The Last Guardian با ۱۴ رای رتبه سوم را توانست ازآن خود کند. بازی‌های موفق دیگری که در این نظرسنجی حضور داشتند عبارتند از: Dragon Quest Builders ،Overwatch همچنین از سرشناس‌ترین سازندگانی که در این رای گیری حضور داشته‌اند می‌توان به Hajime Tabata ،Fumito Ueda و Shuhei Yoshida اشاره کرد.

 بازی Persona 5 در تاریخ ۱۵ ماه سپتامبر در کشور ژاپن برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ عرضه شده بود و قرار است در تاریخ ۴ ماه آوریل سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های مشابه در غرب منتشر شود.

 

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید