بروزرسان زمستانی بازی Civilization 6 در دسترسی قرار گرفت

۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۱
از تمدن جدید بازی Civilization 6 رونمایی شد

بروزرسانی بزرگ زمستانی عنوان Civilization 6 به‌تازگی برای نسخه رایانه‌های شخصی این بازی منتشر شده است. در این بروزرسانی پیشرفت‌ها و بهبودهایی در روند بازی صورت گرفته و علاوه برآن ۲ محتوای دانلودی جدید بازی نیز در دسترسی قرار گرفته است.

شرکت Firaxis در وبلاگ رسمی بازی جزییات جدیدی از این بروزرسانی را برای علاقه مندان به اشتراک گذاشته است. در این بروزرسانی یک نقشه جدید به بازی اضافه خواهد شد، حال دسترسی به سناریوها از قسمت منوی اصلی آسان‌تر شده و یک دستور جدید با نام alert برای نیروهای شما به بازی اضافه شده است، این قابلیت جدید شباهت بسیار زیادی به دستور overwatch در بازی XCOM: Enemy Unknown دارد بدین ترتیب که نیروهای شما در زمان امنیت به خواب می‌روند و با مشاهده دشمنان به سرعت آرایش نظامی خواهند گرفت.

بروزرسانی جدید تغییراتی را برای ایجاد تعادل در بازی اعمال می‌کند، برخی از قسمت‌های گیم‌پلی بازی بهبود یافته و بعضی از باگ‌های موجود در بازی نیز برطرف شده است.

علاوه بر بروزرسانی جدید این عنوان، دو محتوای دانلودی جدید نیز برای بازی Civilization 6 در دسترسی قرار گرفته است. محتوای نخست شامل تمدن کشور لهستان و رهبری Jadwiga می‌شود و محتوای بعدی شامل اضافه شدن وایکینگ ها به بازی خواهد بود همچنین هر کدام از این محتواها یک سناریوی قابل بازی برای شما ایجاد می‌کنند، قیمت هر کدام از این محتواهای دانلودی جدید معادل ۴٫۹۹ دلار می‌باشد.

آخرین بروزرسانی بزرگ بازی Civilization 6 در فصل پاییز سال جاری صورت گرفته بود که به‌وسیله آن دو نقشه جدید و یک سناریوی جدید به بازی اضافه شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید