رویداد ویژه بازی Battlefield 1 آغاز شد

۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴
اسلحه‌های جدیدی برای بازی Battlefield 1 منتشر خواهد شد

همانند بسیاری از بازی‌های بزرگ دیگر، بازی موفق شرکت الکترونیک آرتز، Battlefield 1 نیز یک بروزرسانی مخصوص تعطیلات سال نو میلادی دریافت کرده است، این رویداد که شامل آیتم‌ها و مزایای ویژه‌ای نیز می‌باشد تا تاریخ ۲۹ ماه دسامبر برقرار خواهد بود.

به‌تازگی بازی Battlefield 1 یک حالت بازی جدید با نام Blind Delivery دریافت کرده است، در واقع این حالت جدید نوع دیگری از حالت War Piegons می‌باشد بصورتی که نقشه بازی برای شما غیرفعال می‌گردد همچنین تنوع تجهیزات جنگی شما نیز کاهش می‌یابد و فقط قادر خواهید بود از تفنگ‌های دستی و مهمات انفجاری استفاده کنید. شما می‌توانید به حالت Blind Delivery در بخش Custom Game در منوی چند نفره بازی دسترسی پیدا کنید.

در جریان این رویداد یک نشان جدید با نام Holiday Truce معرفی می‌شود برای بدست آوردن این نشان فقط کافیست که در تاریخ ۲۲ ماه دسامبر ( امروز ) وارد بازی Battlefield 1 شوید. در اواخر این هفته شرکت الکترونیک آرتز قرار است اسکین‌های جدید مخصوص وسایل نقلیه بازی را برای خرید در دسترسی کاربران قرار دهد.

در قسکت زیر شرایط ویژه‌ای که تا تاریخ ۲۹ ماه دسامبر در این رویداد معرفی شده‌اند را می‌توانید مشاهده کنید:

  • ۲۱ دسامبر: حالت جدید بازی با نام Blind Delivery در دسترسی کاربران قرار گرفته است. در این حالت نقشه بازی برای شما غیرفعال می‌شود و فقط قادر خواهید بود از تفنگ‌های دستی و مهمات انفجاری استفاده کنید.
  • ۲۲ دسامبر: نشان Holiday Truce به تمام بازیکنانی که در تاریخ ۲۲ ماه دسامبر وارد بازی شوند تعلق می‌گیرد ( هر حساب یک نشان ). در قسمت پایانی خبر این نشان را می‌توانید مشاهده کنید.
  • ۲۲ دسامبر: اسکین‌های جدیدی برای وسایل نقلیه درون بازی Battlefield 1 در دسترسی قرار خواهند گرفت.
  • ۲۳ تا ۲۹ دسامبر: تمامی بازیکنانی که در این بازه زمانی وارد بازی Battlefield 1 شوند یک Battlepack رایگان دریافت خواهند کرد ( هر حساب یک Battlepack ).
  • ۲۳ تا ۲۹ دسامبر: تمامی بازیکنان Premium Pass بازی Battlefield 1 در صورتی که در این بازه زمانی وارد بازی شوند، دو Battlepack ویژه دریافت می‌کنند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید