گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: توضیح تل تیل گیمز در مورد داستان The Walking Dead: A New Frontier

۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴

زمان آن است که فصلی جدید از مجموعه محبوب و دراماتیک مردگان متحرک را آغاز کنیم و پای قصه‌ای جذاب و فوق‌العاده دیگر استودیوی تل تیل گیمز بنشینیم. آیا آماده هستید؟

The Walking Dead: A New Frontier فصل سوم سری محبوب مردگان متحرک استودیوی تل تیل گیمز است که از روز گذشته آغاز شده است. تل تیل در یک حرکت غافلگیر کننده و سنت شکن، دو قسمت را به همراه یکدیگر منتشر کرده است که تحت عنوان قسمت ‌های ۱ و ۲ Ties That Bind شناخته می‌شوند. اما در کنار انتشار دو قسمت ابتدایی عنوان The Walking Dead: A New Frontier، استودیوی سازنده، تل تیل گیمز یک ویدیوی جدید منتشر کرده است که در آن به نوعی پشت صحنه داستانی بازی به نمایش در می‌آید و با پیش قصه کلمنتاین و شخصیت جدید سری، خاویر بیشتر آشنا می‌شویم.

این ویدیو ۳ دقیقه و ۳۹ ثانیه به طول می‌انجامد و در آن برخی از نویسندگان، طراحان و توسعه دهندگان بازی در استودیوی تل تیل گیمز درباره بازی The Walking Dead: A New Frontier صحبت می‌کنند.

عنوان The Walking Dead: A New Frontier هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، آی او اس و اندروید در دسترس است.

شما می‌توانید ویدیوی پشت صحنه بازی را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید