کارگردان عنوان Uncharted درگذشت

۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸

آقای گوردون هانت (Gordon Hunt)، یکی از کارگردانان فرانچایز Uncharted،‌ فوت شدند.

لحظاتی پیش خبر مرگ گوردون هانت، که یکی از اعضای تیم کارگردانی فرانچایز Uncharted و پدر هلن هانت (Helen Hunt) بازیگر بود، در فضای مجازی منتشر شد. طبق صحبت‌های دختر ایشان هانت، که کارگردانی موشن کپچرینگ این سری را بر عهده داشت، شنبه شب در سن ۸۷ سالگی فوت شدند. بازیگران نقش نیتن دریک و النا در سری Uncharted، از او در صفحه‌ی توییر خود به خوبی یاد کرده و ناراحتی خود از مرگ ایشان را اعلام کردند.

امیلی رٌز (Emily Rose) بازیگر نقش النا نوشت:

عمیقاً از این که دوست و استادم گوردون هانت ما را تنها گذاشت اندوهگینم. هر آن چه که امروزه در کار خود دارم را به او مدیونم.

نولان نورث نیز در صفحه‌ی رسمی توییتر خود نوشت:

قلبم شکست. او را دوست داشتم.

امی هنیگ (Amy Hennig) نیز، که از ابتدا همراه Uncharted بوده است، ابراز تأسف کرد و گفت:

اغراق نیست اگر بگویم گوردون هانت اثری به یاد ماندنی بر زندگی بسیاری گذاشته است. من بی نهایت از دوستی و راهنمایی او ممنونم.

هانت برای کمپانی انیمیشنِ به نامِ Hanna-Barbera کار می‌کرد و بر روی برنامه‌های دوست داشتنی و خاطره انگیزی چون اسکووبی-دوو، عصر حجر، جستون ها و… کار کرده است. فعالیت او تنها به زمینه‌ی انیمیشن ختم نشد و کارگردانی اپیزودهای سریال‌هایی چون Coach و Frasier را در کارنامه‌ی خویش دارد. او حتی در زمینه‌ی تئاتر نیز فعالیت‌هایی داشته و بیش از ۴۰ سال به آموزش بازیگری پرداخته است؛ از شاگردهای او می‌توان به دخترش، Jimmy Fallon و John Banks از بریکینگ بد اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید