گیفت کارت
گیفت کارت

عملکرد و ظاهری پرشکوه با Cooler Master MasterCase Maker 5T

۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴

کولرمستر از عرضه‌ی کیس جدید MasterCase Maker 5tخبر می‌دهد. مدل اصلی این کیس، MasterCase Maker 5سال گذشته معرفی شد و حالا نسخه‌ی گیمینگ آن وارد بازار می‌شود.

برای هماهنگی با ترکیب رنگی که روی بسیاری از مادربردها و قطعات گیمینگ استفاده می‌شود، داخل این کیس به رنگ قرمز است. کولرمستر برای این رنگ از یک قرمز مخصوص متالیک استفاده کرده است که نتیجه‌ی آن ترکیب رنگی فوق‌العاده است.

پنل‌های جانبی شیشه‌ای

پنل‌های جانبی MasterCase Maker 5tبا شیشه‌ی دوجداره به ظرافت‌های داخلی کیس اجازه‌ی درخشش می‌دهند. این پنل‌ها دودی هستند و جلوه‌ای ویترین مانند از داخل کیس را از هر دو طرف به نمایش می‌گذارند.

نورپردازی LEDقرمز

این کیس با زاویه‌های تیز، LEDهای قرمز و رنگ قرمز مخصوص، ظاهر یک ماشین اسپورت را تداعی می‌کند. یک نوار LEDقرمز مغناطیسی هم به همراه کیس عرضه می‌شود تا در هر قسمت کیس بتوان آن را قرار داد.

کنترل نورپردازی و فن‌ها از پنل I/O

برد کنترل به شما امکان کنترل فن و تنظیمات نورپردازی را از طریق پنل I/Oکیس می‌دهد. این برد از ۶ فن و ۴ نوار LEDپشتیبانی می‌کند و دارای تنظیمات بالا (۱۲V) و پایین (۷V) برای سرعت فن و دو افکت برای نورپردازی LEDاست.

دسته با پوشش لاستیکی

دسته‌ی استیل بالای کیس تا ۲۸٫۵ کیلوگرم وزن را تحمل می‌کند و پوشش لاستیکی روی آن، بلند کردن کیس با دست‌های عرق کرده در یک LAN eventرا آسان‌تر می‌کند.

نگه دارنده کارت گرافیک

معمولا کاربرانی که به سراغ کیس‌های گیمینگ می‌روند، از کارت گرافیک‌های قدرتمندی هم استفاده می‌کنند. برای محافظت از این قطعه‌ی ارزشمند، کولرمستر یک نگه دارنده کارت گرافیک هم به بسته‌بندی اضافه کرده که به پنل مادربرد متصل می‌شود و از بار وزن کارت گرافیک – که ممکن است باعث خمیدگی و آسیب به مادربرد شود – کم می‌کند.

طراحی ماژولار FreeForm

MasterCase Maker 5tبر پایه سیستم ماژولار FreeFormکولرمستر طراحی شده است. اگر می‌خواهید در آینده قطعات بیشتری به کیس اضافه کنید، انتخاب‌های متعددی برای اینکه چگونه قطعات را پیاده‌سازی کنید خواهید داشت. سیستم ماژولار FreeFormدر سری Makerگزینه‌های مناسبی برای شخصی‌سازی، تنظیمات و ارتقا کیس به کاربر می‌دهد.

نگه دارنده کارت گرافیک و نوار LEDاین کیس تنها دو تا از لوازم‌جانبی در حال افزایش کولر مستر است که دستیابی به ظاهر و چیدمانی منحصر به فرد را ممکن می‌کنند و به شما اجازه می‌دهند که با پیشرفت تکنولوژی، به جای خرید قطعات جدید، به مرور زمان قطعات را تعویض کنید و ارتقا دهید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید