تماشا کنید: ویدیو جدیدی از گیم‌پلی بازی Sniper: Ghost Warrior 3 منتشر شده است

۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۸
تصاویر جدیدی از بازی Sniper: Ghost Warrior 3 منتشر شد

به‌تازگی شرکت CI Games دو تصویر جدید به همراه یک ویدیو از بازی Sniper: Ghost Warrior 3 منتشر کرده است. در این ویدیو ۱۷ دقیقه از گیم‌پلی بازی به نمایش درآمده است. بازی Sniper: Ghost Warrior 3 بوسیله موتور بازیسازی CRYENGINE توسعه یافته و قرار است در ماه آوریل سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

داستان این ویدیو ازاین قرار است که یک فرد آمریکایی در اسارت تجزیه طلبان در درون کوه‌ها و تپه‌های کشور گرجستان قرار گرفته است، محلی که از این فرد نگه داری می‌شود یک کشتارگاه می‌باشد. شما در نقش یک سرباز نیروی دریایی کارکشته آمریکایی به نام جان نورث ظاهر می‌شوید و وظیفه شما این است که با استفاده از مهارت‌های جنگی خود فرد اسیر شده را هرچه سریعتر آزاد کرده و از قتل عام او جلوگیری کنید.

شما در بازی با اسلحه‌ها و مهمات بسیار متنوعی مجهزسازی می‌شوید. زمانی که شما کم کم برای انجام ماموریت خود آماده می‌شوید بصورت کامل با میزان مهارت و توانایی شخصیت جان نورث نیز آشنایی پیدا خواهید کرد. با استفاده از مهارت‌های تیراندازی خود دشمنان را از راه دور از بین ببرید همچنین می‌تواند با استفاده از مهارت‌های مخفی کاری شخصیت بازی در مکان‌های مناسب کمین کرده، دشمن خود را هدف‌گذاری کنید و در بهترین زمان با استفاده از چاقوی برنده خود هدف خود را منهدم سازید.

بازی Sniper: Ghost Warrior 3 به روایت داستانی از برادری، ایمان و خیانت می‌پردازد. بازی در منطقه‌ای بسیار خطرناک در طی یک جنگ داخلی صورت می‌گیرد. بازیکنان می‌توانند به جست و جو در یک نقشه جهان آزاد بپردازند، بازی دارای آب و هوای متغیری است و تغییر منظم روز و شب اثرات جالبی بر شیوه بازی کردن و تصمیم‌گیری شما خواهد داشت همچنین به بازیکنان این اجازه داده می‌شود تا اسلحه‌ها، تجهیزات جانبی و وسایل نقلیه خود را در بازی شخصی‌سازی کنند.

در قسمت زیر دو تصویر و ویدیوی منتشر شده از بازی را می‌توانید مشاهده کنید:

 دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید