به‌روزرسانی ۱٫۰۳ بازی Final Fantasy XV منتشر شد

۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸

به‌روزرسانی شماره ۱٫۰۳ بازی Final Fantasy XV در ابتدا قرار بود تا در ۲۲ دسامبر (فردا) منتشر شود اما اسکوئر اینکس با انتشار آن در ۲۱ دسامبر (امروز) طرفداران را غافلگیر کرد. پس از تاخیرها و نا امیدی‌های زیادی که پیش از عرضه بازی بازی‌بازان را درگیر کرده بود، حال، مشاهده می‌کنیم که به‌روزرسان بازی یک روز زودتر از موعد مقرر منتشر شده است.

همان طور که گفته شد، به‌روزرسانی ۱٫۰۳ بازی Final Fantasy XV در شبکه پلی‌استیشن و اکس‌باکس لایو در دسترس است. حجم به ‌روزرسان، همان گونه که پیش از این انتظار می‌رفت، زیاد است و در واقع ۳٫۲۲۶ گیگابایت برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ حجم دارد. شما می توانید در زیر، موارد کلی به‌روزرسانی ۱٫۰۳ را مطالعه کنید:

  • رفع باگ‌های مختلف
  • حالت جدید: New Game+ (اطلاعات و داشته‌های اساسی از اولین دور بازی در این حالت باقی خواهند ماند)
  • محتواهای جایزه اضافی

یک ویژگی جدید دیگر نیز به بازی اضافه شده است (در موارد بالا نوشته نشده است) که می‌توان به عکس‌های زیبایی که Prompto می‌گیرد، قاب‌هایی را اختصاص داد و آن‌ها را با قاب تزئیین کرد. همچنین می‌توان همه آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

علاوه بر این‌ها، به‌روزرسانی ۱٫۰۳ همچنین اطلاعات دو محتوای الحاقی اولیه بازی، یعنی Holiday Pack و Holiday Pack+ (اختصاصی سیزن پس) را دارا است اما کسانی که این محتواهای الحاقی برروی فروشگاه پلی‌استیشن منطقه‌شان ثبت نشده است، احتمالا باید تا فردا صبر کنند.

در مورد حالت New Game + نیز لازم نیست اشاره‌ای خاص داشته باشیم و بازی‌بازان می‌دانند که در این مود، همه قدرت‌ها، ارتقاها و اسلحه‌های دور اول بازی باقی می‌مانند و شما می‌توانید بازی را روی این حالت و با همه داشته‌های قبلی خود به اتمام برسانید. البته در این مود درجه سختی بازی نیز افزایش می‌‌یابد تا تعادل گیم‌پلی بیشتر شود.

عنوان Final Fantasy XV هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس‌ وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید