گیفت کارت
گیفت کارت

شرکت کپکام توضیحاتی در رابطه با انتخاب نمای اول شخص برای بازی Resident Evil 7 داده است

۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲
شخصیت Chris Redfield به بازی Resident Evil 7 می‌آید!

به‌تازگی تهیه کننده سری بازی‌های Resident Evil توضیحاتی در رابطه با علت انتخاب نمای اول شخص برای نسخه جدید سری داده است.

همانطور که می‌دانید بازی Resident Evil 7 اولین نسخه در این سری محبوب می‌باشد که بازیباز در آن با نمای دوربین اول شخص به تجربه بازی خواهد پرداخت. شرکت کپکام همواره در ساخت بازی‌های سبک ترس و بقا از نمای دوربین سوم شخص استفاده کرده و صحنه‌هایی مانند چرخش‌های سریع و هیجانی را بصورت همیشگی در عناوین خود استفاده کرده است اما اینبار سازندگان سنت شکنی کرده و تغییراتی به سری جدید Resident Evil بخشیده‌اند، حال باید منتظر بمانیم تا بازخوردهای طرفداران سری را نسبت به این تغییر پس از عرضه بازی مشاهده کنیم.

تهیه کننده سری بازی‌های Resident Evil، ماساچیکا کاواتا در رابطه با این موضوع در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرده است که تیم سازنده این کار را برای درک بهتر اتمسفر و جو بازی انجام داده‌اند و قصد ما این نبوده است که با استفاده از نمای اول شخص بخواهیم بازی را به درجه سختی بالاتری برسانیم. به گفته او:

من نمی‌توانم بصورت قاطع عنوان کنم که نسخه جدید Resident Evil، سخت‌ترین بازی در سری خواهد بود اما من می‌توانم به شما بگویم که با استفاده از نمای دوربین اول شخص در این بازی شما می‌توانید بالاترین حس ترس و دلهره را در یک عنوان ترس و بقا احساس کنید. به نظر من باتوجه به تغییراتی که در نمای دید بازی رخ داده است وقتی طرفداران قدیمی سری این نسخه جدید را تجربه کنند، برای آن‌ها این موضوع قابل لمس خواهد بود که المان‌های اصلی سری هنوز در بازی حضور دارند و می‌توانند از آن نهایت لذت را ببرند.

حرف‌های کاواتا منطقی به‌‌نظر می‌رسند، نمای دوربین اول شخص حس ترس و دلهره بیشتری را در بازی‌های ترسناک به بازیباز منتقل می‌کند البته امیدواریم شرکت کپکام در راه درستی این تغییرات را در بازی پیاده سازی کند و مشکلات همیشگی این چندسال را در این نسخه مشاهده نکنیم.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • HZDMC گفت:

  بازی عالی میشه.اما خب بنظرم شخصیتای قبلی بودن امتیاز ۱۰/۱۰ م براش کم بود.

  0
  0
 • پیش از این دو نسخه دیگر از سری بازی های Resident Evil از نمای اول شخص استفاده میکرد اما در نسخه های اصلی برای اولین بار است که از این نما استفاده می شود نسخه فرعی Resident Evil survivor که در سال ۲۰۰۰ برای PSOne عرضه شد و همچنین resident evil survivor 2 code veronica که در سال ۲۰۰۱ برای PS2 وارد بازار شد و هر دو از نمای اول شخص بهره می بردند.

  0
  0
  • همچنین علاوه بر نسخه های ذکر شده دو نسخه دیگر از این سری بازی نیز وجود دارد که هر دو از نمای اول شخص بهره می برد،بازی resident evil umbrella chronicles و resident evil umbrella chronicles که در ابتدا برای wii و بعدها برای PS3 منتشر شدند.پس با این حساب تاکنون چها نسخه از این سری از نمای اول شخص استفاده کرده است اما این برای اولین بار است که ما در یک سری اصلی یعنی Resident Evil 7 با این نما روبرو هستیم.

   0
   0