عنوان Nier: Automata رده‌بندی سنی شد

۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۷

امروز، ESRB عنوان نقش آفرینی ژاپنی مورد انتظار NieR: Automata رده بندی سنی کرد و حال، می‌توانیم ببینیم که این بازی برای چه رده سنی مناسب است.

همان طور که گفته شد، عنوان NieR: Automata توسط ESRB رده بندی سنی شد و رده M برای بزرگسال را دریافت نمود. آن طور که سازمان ESRB اعلام کرده است، بازی خشونت و خون زیادی دارد.

شما می‌توانید در زیر، توضیحات ESRB در مورد بازی Nier: Automata را مطالعه فرمایید. البته دقت داشته باشید که متن پایین می‌تواند حاوی اسپویلرهایی باشد.

توصیف محتوا: خون، برهنگی اندک، ادبیات بزرگسالانه، خشونت.

این یک بازی اکشن است که بازی‌باز با در دست گرفتن کنترل اندویدها، برای نجات زمین از دست ماشین‌های ماورایی اقدام می‌کند. بازی‌بازان در بازی از شمشیرها، نیزها، خنجرها و لیزرها برای نابود کردن روبات‌های دشمن در مبارزه سنگین استفاده می‌کنند. انفجارهای بزرگ و شلیک واقع گرایانه در طول مبارزات دیده می‌شود. بعضی از سکانس‌های بازی، خون و خشونت اضافه‌ای را بر خلاف شخصیت‌های انسان نما نشان می‌دهد: یک مرد که شمشیر در سینه‌اش فرو رفته است که نتیجه آن خون در وسعت بسیار است، شخصیتی که پس از چاقو خوردن در خون قلت می‌زند. بعضی از شخصیت‌ها لباس‌های نامناسبی می‌پوشند و همچنین کلمه‌های سنگینی مانند f**k و sh*t در دیالوگ‌های بازی به گوش می‌خورد.

با این وجود، کاملا می‌توانیم متوجه شویم که بازی چه محتواهایی دارد و آیا می‌تواند تاثیر بدی روی بازی‌بازان کم سن و سال تر بگذارد یا خیر.

به تازگی تریلر هیجان انگیزی از بازی منتشر شده است. در این تریلر جدید، نه تنها اسلحه Engine Blade از Engine Blade نشان داده می‌شود، بلکه دومین کراس-اور بازی، یعنی Cypress Stick از سری Dragon Quest نیز به نمایش در می‌آید. به نظر می‌آید اسکوئر اینکس حساب ویژه‌ای برروی بازی NieR: Automata، ساخته استودیوی پلاتینیوم گیمز، باز کرده است و سعی می‌کند با ایجاد کراس-اور بین عناوین مختلف خود، این عنوان را هر چه بیشتر به نمایش عموم بگذارد. پس از شمشیر فاینال فانتزی ۱۵، حال، مشاهده می‌کنیم که Cypress Stick سری Dragon Quest نیز در بازی NieR: Automata گنجانده شده است.

زمانی که اسلحه Cypress Stick را در بازی اختیار می‌کنید، شماره‌های دمیجی که در بازی به نمایش در می‌آید بسیار شبیه به مدل‌های Dragon Quest می‌شود و همچنین صندوقچه‌های بازی شکل و شمایلی متفاوت و جالب پیدا می‌کنند.

بازی‌بازان و طرفداران تا چند روز دیگر (۲۲ دسامبر) می‌توانند نسخه دموی عنوان NieR: Automata را برروی پلی‌استیشن ۴ تجربه نمایند و ببینند که آیا بازی جدید پلاتینیوم گیمز ارزش صبر آن‌ها را داشته یا خیر. نسخه‌ اصلی بازی در تاریخ ۷ ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای منطقه آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۷ برای مناطق اروپایی منتشر خواهد شد. اسکوئر اینکس قول نسخه رایانه‌های شخصی بازی را نیز به طرفداران داده است اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید