تصاویر جدیدی از The Walking Dead: A New Frontier منتشر شد

۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۳

تل تیل گیمز به تازگی تصاویر جدیدی از عنوان The Walking Dead: A New Frontier منتشر کرده است. عنوانی که به نوعی فصل سوم مردگان متحرک محسوب می‌شود و طرفداران و بازی‌بازان انتظار زیادی برای آن می‌کشند.

در تصاویر منتشر شده از بازی، زامبی‌ها، شخصیت‌های جدید و البته نماهای سینمایی زیبایی از کلمنتاین و شخصیت اصلی و جدید بازی، خاویر (Javier) را مشاهده می‌کنیم. قطعا تصاویر زیبای منتشر شده از بازی، عطش طرفداران برای تجربه آن را تشدید می‌کند.

برای کسانی که نمی‌دانند، The Walking Dead: A New Frontier فصل سوم سری محبوب مردگان متحرک استودیوی تل تیل گیمز است و طبق اطلاعاتی که سازندگان در اختیار ما قرار داده‌اند، علاوه بر بازی‌بازان قدیمی، بازی‌بازان جدید نیز می‌توانند بازی را تجربه نمایند و مشکلی پیش نخواهد آمد. در واقع بازی به نوعی هم یک شروع جدید است و هم یک ادامه بر سری.

عنوان The Walking Dead: A New Frontier در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۶ (فردا) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، آی او اس و اندروید منتشر خواهد شد. برخلاف فصل‌های پیش، این فصل با دو قسمت، یعنی قسمت‌های ۱ و ۲ Ties That Bind آغاز خواهد شد. کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی برروی پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کنند، می‌توانند یک نسخه رایگان از دو بازی The Walking Dead: Season Two و The Walking Dead: Michonne دریافت کنند و همچنین کاربران استیم نیز می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف برای خرید بازی بهره ببرند.

تریلر زمان عرضه بازی The Walking Dead: A New Frontier هفته گذشته منتشر شد که می‌توانید آن را از اینجا تماشا کنید. همچنین می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از بازی را در زیر مشاهده بفرمایید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید