GTA 5 بیش از شش میلیون نسخه فیزیکی در بریتانیا فروخته است

۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵

طبق گزارش جدید عنوان Grand Theft Auto V بیش از شش میلیون نسخه در بریتانیا به فروش رسانده است. این فروش شامل نسخه‌های دیجیتالی بازی نمی‌شود.

Grand Theft Auto V همچنان فروش فوق‌العاده‌ای دارد و این هفته نیر در بریتانیا رتبه پنجم پرفروش‌ها را دارا بوده است. این عنوان فروشی خیره کننده داشته و طبق آخرین گزارش‌ها تا به حال ۷۰ میلیون نسخه از بازی را به خرده‌فروشی‌ها ارسال کرده است. این بازی در سال ۲۰۱۳ برای کنسول‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ عرضه شد و سپس در سال ۲۰۱۴ شاهد عرضه بازی برای دو کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بودیم. نسخه رایانه‌های شخصی بازی نیز در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. طبق جدیدترین گزارشی که توسط شرکت GFX منتشر شده است، این عنوان جهان باز فروش ۶ میلیون نسخه‌ای را در بریتانیا تجربه کرده و این درحالی است که فروش دیجیتالی محاسبه نشده. راک استار با به‌روزرسانی‌های پی در پی بخش GTA Online این بازی جذاب‌تر از همیشه کرده است. بخش GTA Online رایگان بوده اما طبق آخرین گزارش‌های مالی شرکت تیک-تو، این بخش از طریق پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بسیار پول ساز بوده و فراتر از انتظارات درآمد دارد.

راک استار هم‌اکنون درحال کار برروی عنوان Red Dead 2 بوده اما گزارش‌های بسیاری مبنی بردرحال ساخت بود Grand Theft Auto 6 منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید