تماشاخانه شماره #۸۲ | تریکوی خبیث و پسر بچه بیچاره

۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۱

سلام و عرض ادب خدمت شما سروران گرامی! هفته‌ای دیگر آمد و با هدف نشاط بخشیدن به شما دوستان عزیز گیمفایی، شماره‌ای دیگر از سری محبوب تماشاخانه را برایتان آماده‌ کرده‌ایم. امیدوارم در این روزهای بس ناجوان‌مردانه سرد، گرمایی را به شما الحاق کنیم. با تماشاخانه شماره ۸۲ همراه ما باشید.

همیشه در پس شخصیت‌های یک بازی، بازیگران و صداگذاران آن قرار دارند و در واقع آن‌ها (و البته بقیه عوامل) هستند که باعث می‌شوند آن شخصیت به خصوص نزد بازی‌بازان محبوب و دوست داشتنی شود. آشنایی با بازیگران بازی‌های ویدیویی نه تنها باعث می‌شود درک بهتری از شخصیت مورد نظر داشته باشیم، بلکه باعث می‌شود کارنامه بازیگر را نیز بدانیم و از میزان تجربه او آگاه باشیم. در این قسمت از تماشاخانه، ۳ قسمت جدید از سری Characters and Voice Actors را برای شما عزیزان آماده کرد‌ه ایم . شما می‌توانید با بازیگران و صداگذاران بهترین بازی سال (Overwatch)، عنوان اکشن ماجرایی Mafia 3 و در آخر بازی شوتر اول شخص Call of Duty: Infinite Warfare آشنا شوید. جالب است بدانید که الکس هرناندز که نقش شخصیت لینکلن کلی در Mafia 3 را عهده دارد به خاطر عملکرد خوب خود، به عنوان کاندید بهترین صداگذاری در مراسم The Game Awards 2016 انتخاب شد.

شما می‌توانید در این قسمت از Characters and Voice Actors با بازیگران بازی Mafia 3 آشنا شوید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

شما می‌توانید در این قسمت از Characters and Voice Actors با بازیگران بازی Overwatch آشنا شوید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

و در آخر شما می‌توانید در این قسمت از Characters and Voice Actors با بازیگران بازی Call of Duty Infinite Warfare آشنا شوید:

 

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

 

در این که رابطه تریکو و پسر بچه داستان ما در عنوان The Last Guardian یک رابطه فوق‌العاده قوی و دوستانه است، هیچ شکی وجود ندارد اما گاهی اوقات در بازی اتفاق‌هایی رخ می‌دهد که باعث شود به فکر فرو بروید که نکند این تریکو می‌خواهد ما را به باد بدهد؟ به عنوان مثال، پسر بچه از ارتفاع زیادی سقوط می‌کند و تریکو با گرفتن او جانش را نجات می‌دهد اما بعد از آن به جای قرار دادن پسر بچه روی زمین صاف، او را در دل دیوار فرو می‌کند. شاید در این مواقع باید به تریکو گفت:«داداش داری اشتباه نجات میدی». در ضمن پسر بچه را خیلی مظلوم جلوه ندهیم زیرا چنان می‌رقصد که تریکو فقط محو او می‌شود.

آقا این مشکلات بخش چوکوبو سواری Final Fantasy XV کی می‌خواهد برطرف شود؟ ناکتیس بیچاره چه گناهی کرده که نمی‌تواند یک آب خوش روی این چوکوبو‌ها بنوشد؟ این صحنه‌ها و بسیاری صحنه‌های گیمینگ جالب دیگر را در شماره ۲۶۰ سری Highlight Reel تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

دوستان یک وقت فکر نکنید ما به تریکو مشکل شخصی داریم و می‌خواهیم خرابش کنیم ها!!! این آقای تریکو این گونه جا افتاده که مهربان است، با احساس است، فداکار است و حتی برای گرفتن جایزه نوبل کاندید شده است اما بلاهایی را در طول بازی بر سر پسر بچه‌ بیچاره می‌آورد که کسی از آن‌ها خبر ندارد. یکی از کثیف ترین کارهای تریکو این است که پسر بچه را پس از آن که نجات می‌دهد، خودش از ارتفاع پرتابش می‌کند. باور نمی‌کنید؟ پس قسمت ۲۶۱ از سری Highlight Reel را تماشا کنید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

مانند همیشه در پایان، با بخش Gun Sync در خدمت شما هستیم تا انرژی و نشاط را به شما القا کنیم. امیدوارم از تماشاخانه شماره ۸۲ راضی بوده باشید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید