گیفت کارت
گیفت کارت

قرار گرفتن نظرسنجی گیمفا در ویژه‌نامه رسمی فناوران برای نمایشگاه الکامپ

۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۷

گیمفا در طی برگزاری نظرسنجی بزرگی از کاربران خود درخواست کرد که بهترین برند گیمینگ ایران را انتخاب نمایند، نتایج آن در هفته گذشته انتشار یافت و حال شاهد قرار گرفتن انتخاب شما عزیزان در ویژه‌نامه فناوران برای نمایشگاه الکامپ هستیم.

کاربران گیمفا، مدال «برند اول گیمینگ» را به سینه ایسوس چسباندند

فناوران– بیش از ۱۳ هزار رای در جریان نظرسنجی «برند اول گیمینگ» از کاربران سایت گیمفا اخذ شد که در این بین ایسوس با کسب بالاترین میزان آرا، عنوان «برند اول گیمینگ به انتخاب کاربران» را به خود اختصاص داد. ایسوس با داشتن قدیمی ترین خط تولید اختصاصی گیمینگ که آن را با Republic Of Gamer یا ROG می شناسیم، با درنظرگرفتن نیاز گیمرها و طراحی با پشتوانه نوآوری و کاربردی بودن محصول، همواره تلاش کرده لذت بیشتری را برای جامعه گیمرها به ارمغان بیاورد.
ایسوس در همه زمینه ها علاوه بر هدف قرار دادن نهایت کارایی، ویژگی های منحصربه فردی را برای گیمرها در نظر گرفته است. به طور مثال در کارت صوتی مادربوردهای مخصوص بازی، به کمک Sonic Radar پیروزی را تضمین می کند، به همراه راهکارهای محافظتی Gamer’s Guardian از ایجاد اختلال و خطر از بین رفتن قطعات در هنگام استفاده طولانی مدت جلوگیری می کند و در کارت گرافیک با راهکارهایی نظیر Game Booster در GPU Tweak و FanConnect سیستم را برای اجرای بهتر بازی آماده می کند. همچنین ایسوس در نمایشگرهای مخصوص بازی با ویژگی هایGamePlus  و GameVisual، در سبک های مختلف بازی به گیمرها کمک می رساند.
علاوه براین ایسوس در بخش لپتاپ گیمینگ، چیزی از یک سیستم مخصوص بازی کم نگذاشته است. ایسوس در لپ تاپ های مخصوص بازی، نخستین برندی است که نمایشگر ۱۲۰ هرتز با دید وسیع و سازگار با فناوری G-Sync نخستین لپ تاپ با خنک کننده آبی را معرفی کرده است.
جالب است بدانید فقط ایسوس است که در زمینه تجهیزات شبکه مخصوص بازی، کالای گیمینگ واقعی را عرضه می کند. ایسوس برخلاف دیگران تنها با بسته بندی گیمینگ در مدل های رده بالا مدل های گیمینگ را معرفی نمی کند، بلکه با قرار دادن ویژگی های کارآمد و واقعی گیمینگ نظیر اتصال به شبکه جهانی WTFast، محصول مخصوص بازی خود را به گیمرهای وفادار خود پیشنهاد می دهد
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید