حالت جدیدی در بازی Battlefield 1 معرفی شده است

۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴
اسلحه‌های جدیدی برای بازی Battlefield 1 منتشر خواهد شد

اگر شما جزو آن دسته از بازیکنان بازی موفق Battlefield 1 هستید که به دنبال اندکی تنوع و تجربه حالت جدیدی در بازی هستید، این خبر بسیار می‌تواند شما را خوشحال کند! شرکت دایس حالت جدیدی را به بازی اضافه کرده است که تمرکز اصلی آن بر روی مبارزات نزدیک و سریع با اسلحه شاتگان می‌باشد.

این حالت از بازی با نام Eye to Eye شناخته می‌شود و نبردهای انتخاب شده در این حالت در نقشه Amiens برگزار می‌گردد. شرکت دایس در وبلاگ بازی در رابطه با این حالت جدید عنوان کرده است که بازیکنان باید بسیار هوشیار و سریع عمل کنند، در حالت Eye to Eye فقط کلاس Assault حضور خواهد داشت و تنها اسلحه قابل دسترسی شما اسلحه شاتگان می‌باشد، در این حالت سیستم بازیابی سلامتی بازیکنان غیرفعال می‌باشد و  قابلیت احیا ( revival ) نیز در این حالت وجود نخواهد داشت. در ادامه شرکت دایس اصطلاح جالبی را برای توصیف حالت جدید بازی بکار برد:

شیوه انجام بازی بسیار ساده است.. بکش یا کشته شو!

شما می‌توانید به حالت جدید Eye to Eye در بخش Custom Games منوی چندنفره بازی Battlefield 1 دسترسی پیدا کنید.

این اولین باری نیست که ما شاهد عرضه حالت جدیدی برای بازی Battlefield 1 هستیم، پیش از این نیز یک حالت دیگر با نام Line of Sight در اوایل این ماه برای این بازی منشر شده بود. در نظر داشته باشید که حالت‌هایی که به این صورت برای بازی عرضه می‌گردند هرگز کیفیت و سطح حالت‌های استاندارد و اصلی بازی Battlefield 1 مانند Conquest and Rush را ندارند اما اگر از حالت‌های اصلی بازی خسته شده‌اید و به دنبال اندکی تنوع می‌گردید، تجربه این حالت‌های فرعی می‌تواند شما را راضی نگه دارد.

گفتنی است که در هفته جاری یک بروزرسانی بزرگ برای بازی Battlefield 1 منتشر شده‌ است که با پیاده‌سازی آن بسیاری از آیتم‌ها و اسلحه‌های موجود در بازی بالانس شده‌اند، این بروزرسانی همچنین یک نقشه جدید به بازی اضافه کرده است، البته این بروزرسانی فعلا فقط در دسترسی بازیکنانی که Premium member می‌باشند، قرار گرفته است.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید